Predlozite moto vutra.org sajta!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Šta mislite o tome da se na mjestu predviđenom za moto sajta izmjenjuju poruke vezane za legalizaciju, quoteovi poznatih growera i sl. ?

Nešto kao animirani GIF ili kao neki scroling tekst.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
TorcidaSpalato je napisao(la):
Šta mislite o tome da se na mjestu predviđenom za moto sajta izmjenjuju poruke vezane za legalizaciju, quoteovi poznatih growera i sl. ?

Nešto kao animirani GIF ili kao neki scroling tekst.
odlična ideja, to sam vidio već na nekom sajtu
i ja bi to
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
moj novi prijedlog za moto sajta i kanabis aktivizma kod nas općenito je 3 5 7.
neko je postirao tu ideju na myspaceu
kao 3grama 5 biljki 7 cofee shoppova
moto u sebi nosi ideju kao i naši ostali prijedlozi
ali s ovim motom je super što se lako pamti i može se skandirati
zamislite na peppersima preko ljeta u Inđiji da svi vrište:"3 5 7, 3 5 7 !!!"
:sick:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
hehehe
a šta ćeš brate...
al stvarno brijem da je 3 5 7 dobar prijedlog zapravo odličan
istinski ljubitelji prirode je o.k.
no u njemu se gubi ideja legalizacije,
npr. istinski ljubitelji prirode mogu biti eko zadruga ili fructal tvornica sokova i slično
ali 3 grama 5 stabljika i 7 coffe shoppova je jasna poruka o dekriminalizaciji/legalizaciji
i zato sam odlučio da to predložim kao ideju
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Vutragenjo je napisao(la):
ali mora ici neko objasnjenje uz to jer ko ce naslutiti zasto 3 grama itd
moras to malo razraditi jer ako znaju samo iskusni poteri o cemu se radi chemu onda sve to??
ovo je u stvari jedini razlog zašto 3 5 7 nije dobar prijedlog.isto kao i saistinski ljubitelji prirode može biti 3 kruške 5 jabuke i 7 lubenica plus još ovo što i Kobaja kaže da u Srbiji to stvara aluziju na jedan bend...
no i dalje mislim da treba biti nešto u tom konceptu iz sljedećih razloga.
koliko god se prijedlog 3 5 7 ili 5 7 9 čini banalan zapravo je dobro promišljen
evo zašto
3 grama - da se može imati kod sebe i ne biti kažnjavan ako se nešto nađe kod tebe u gradu , na ulici i td.

5 biljki - da nemaš problema ako ti se nađe u kući, a po novom možeš dobro najebat za omogućavanje prostora, to je čak i u zakonu srbije donešen takav članak. iako postoji jedan drugi članak koji nema u hrvatskom zakonu, a to je onaj koji kaže da osoba može biti oslobođena kazne ako se utvrdi da je namjenjeno za osobnu upotrebu...

7 coffe shopova. - da to bude javno ozakonjena praksa po uzoru na liberalne zakone u nekim zemaljama koji pošutuju prava slobode izbora.

mislim da bi 3 5 8 bila fora jer svi znaju za 3 5 7 a 3 5 8 će sepitat što je to iako smatram da bi se još nekako trebalo pojasniti što zanti 3 što 5 a što 8.
možda staviti sliku iza svake brojke, slike govore više od 1000riječi after all:)
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
umjesto 3 5 7
dosjetio sam se ovoga
3 - sa sobom
5 - kod sebe
7 - i u kafiću
dakle:
SA SOBOM, KOD SEBE I U KAFIĆU
to sam onako na brzinu
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
3 - sa sobom
5 - kod sebe
7 - i u kafiću

3 sprave ispusis sam sa sobom, 5 uvek moras da imas kod sebe i 7 sprave stalno ispusis u kaficu sa prijateljima :)

Ovo je vise moto legalizacije... treba nama nesto u vezi medicine i kriminala.., nesto kao: Marihuana je lek a ja nisam kriminalac. ( zvuci debilno... al to mi je prvo palo na pamet) a kasnije mozes da trazis 357.