Predlozite moto vutra.org sajta!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ZaMOTAj nam jedan moto.


Stavljajte odje pa cemo kasnije nesto smislit i mozda glasanje ili sto god vec...pozeljna bi bila jedna jaka recenica...po mome misljenu.

kanehbosem je vec smislio nesto i samim tim pokrenuo ideju:

ISPRAVNA INFORMACIJA - ISPRAVAN IZBOR!
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Prestanite gledati u magli,vidite istinu!

STOP diskriminaciji-START realnosti!

eto...možda glupo..ako je slobodno recite :)
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dobro,
ili lose,

odlucite sami

ne dozvolite da drugi misle za vas

ili stara dobra :) bolje vutra nego sutra (sala mala)

akada krenu optuzbe da je vutra pocetak,pa onda dop

onda lijepo rec ko je pao,taj je padu sklon bio

uf mnogo je za uz kafu....
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A neznam sad mislim da nebi trebalo nešto poput onoga da nas pokreće ganđa i take stvari jer to nekako bar meni daje dojam ovisnika i štajaznam a znete kaki su već kod nas svi i tako to mislim da bi krivi dojam ostavilo
 

Splitsko dite

Aktivan Član
25.01.2007
179
7
0
36
nije loše ali mi je nekako geek:icon_lol: ,osobno me nebi privuklo da vidim reklamu.dosta se stvari,a pogotovo medija,reklamira sa "prava informacija" ili "mi znamo istinu" i te šeme..
znam da je to moto a ne reklama,ali dodje ti na isto..:eek:hno:

mislim da bi neka pomalo duhovita ali opet s dubljom porukom bila prikladnija...:sun2:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
onda to nije moto sajta već neka uvodna rečenica ili kako bi novinari rekli oprema teksta
što se tiče mota ostajem pri ispravna informacija ispravan izbor
a što se tiče opreme teksta to ide tek na kraju kad napravimo konačnu verziju home pagea
treba staviti one tekstove sa zareza
sa l.orga, špice i tak još par nekih, ima stvarno dosta dobrih
mislim da će to potrajati jer ja bih rađe odvojio više vremena i stavio svaki zarez na svoje mjesto il ćemo stavit sajt pa to u hod.....
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
mislim da na ono mjesto di ide puna rečenica zapravo trebala biti izjava o identitetu vutra.org-a

nešto kao

vutra.org je online zajednica koja promiče kanabis aktivizam.

vutra.org je mjesto na kojem se sastaju ljudi dobre volje i jadaju se o "lovu na vještice"

vutra.org je informaticni sadržaj koji želi donijeti istinu o marihuani

vutra.org je sajt na kojem možete razgovarati o tome (naučiti) kako uzgojiti svoju biljku.

kako god, da li ta puna rečenica koju vgenjo spominje bude bila kao identitet sajta ili ne

svejedno, moj prijedlog za neku rečenicu koja bi odražavala identitet sajta
bi bio

vutra.org je ICT alat koji se prvenstveno suočava sa (zlo)uporabom marihuane, naglašava Harm Reduction ideje te promiče kulturu dijaloga i prosperiteta

ali pitanje je da li se i koliko vas se slaže sa mojim prijedlogom identiteta?

ako bi ono gore bio naš identitet sajta onda posotji šansa da se i nađe neka ozbiljna lova za konkretne akcije
a razlozi zbog kojih je ona rečenica gore identitet našeg sajta su slijedeći

kao prvo izostavio sam bilo šta o uzgoju zato jer onda ništa od love
iako to može i dalje biti na forumu ili na nekom drugom sajtu naprimjer l.orgu
ili ovaj identite bacit na l.org a vutru.org ostavit kako jest
dalje,
još nisam pričao s vgenjom o ovome ali ne želim da izgubim misao a baš me nešto krenulo
sledeće, ICT stands for Informative comunication technologies za što postoje EU fondovi koji daju dosta dobre novce, evo jedan takav primjer www.zamirnet.hr al treba se umrežiti sa odgovarajućim NVO, kao npr uho.hr (tamo su sve na dopu - ali taj sajt kao Harm reducctino sajt je sponzoriran od EU fondova..., zašto i naš sajt ne bi tako:)
sastaviti dobar projekt i slati na razne natječaje (malo za reć jako puno za napravit)
dalje,

suočava sa (zlo)uporabom marihuana je dvosmislen pojam koji zbog onog suočava više naginje ka zlouprabi od uporabe, a s obzirom na popularnost marihuane tak je svejedno što sam stavio, i prema tome dobro je rješenje,

harm reduction:
nađite na sajtu tekst od špice-info o tome, jako dobar tekst. harm reduction programi su također podržavani od EU fondova
samo nitko se od nas nije sjetio, zato jer stalno tupimo o legalizaciji, sastaviti neki prijedlog o ovlaštenoj upotrebi kao što je to DUYP u Španjolskoj i predstaviti ga kao Harm Reduction...drugim riječima uvjetna legalizacija pogledajte na encodu o DUYPu

and the last but not the least
promiče kulturu mira i nenasilja
sam stavio zato što se to također fundira finim novcima a nas na ovom sajtu ima iz cijele ex-yu, i tek tu i tamo izbije po neka svađa, ali na nacionalnoj osnovi jako rijetko , možeš izbrojat na prste...