Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.09.2016
23
0
1
29
Osijek
Pozdrav nova sam,nisam se baš snašla na forumu
Trebam pravni savjet,naime ja i dečko smo pali s opremom (bez biljaka i ništa od ture nije ostalo kod nas,pretres je završio tako da nisu ništa našli ) te imam dosta pitanja jer nemamo pojma šta nam slijedi dalje
Molim vas da me uputite na neki podforum ili mi se javite u privatne poruke
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Znaci nema Kanabisa nema suda za lampe i ventilatore. Ako nisu nasli biljke, sjemenke, osusenu masu, ulje kanabisa ili slicno, ne mogu vam nista. Jednostavno uzgajas cvijece sebi, cili papricice i slicno.
Samo opusteno. Oprema se kupi legalno, a to sto mi sadimo nelegalne biljke to nema veze sa opremom, ona ne podlijeze krivicnom zakonu. I kako ste pali ako vam murija nije nasla travu nego samo lampu box i ventove :D

Moderi, izvinjavamo se za mali off. Moze u r. bin. :)
 
14.09.2016
23
0
1
29
Osijek
A čuj ima posebna okolnost ja sam rekla sve jer sam se bojala za dečka zastrasili su me silovanjem prebijanjem i sl
Pa sam rekla sve
Možeš li mi se javiti u poruke da ne spamamo ?
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
prvi put cujem da je neko pao samo zbog opreme :zvezda:: kako mozes pasti zbog neceg sto nije ilegalno. tvoj kratki post je prilicno nedorecen, ako hoces pomoc trebalo bi ispricas celu pricu. ne ovde naravno, potrazi neku temu preko pretrage, gore desno. il otvori novu temu u Sve i svasta. da, zar panduri plase silovanjem? to neke nove metode
 
  • Haha
Reactions: Still Dre
14.09.2016
23
0
1
29
Osijek
Evo otvorila sam novu temu
Pa da i ja kažem metode su čudne ali kako nikad nisam bila u toj situaciji da prespavam u zatvoru povjerovala sam sve što su mi rekli
 
Poslednja izmena od urednika:
04.10.2016
40
152
33
41
Pozdrav svima, ja sam kenit, čitam povremeno anonimno forum već nekoliko godina, ali tek sam se registrirao jer krećem u prvi indoor grow pa ću imati još mnogo pitanja. Uglavnom, primijetih da je ekipa opuštena i vesela i nadam se ugodnom druženju i tipkanju :)
 

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Evo da se i ja predstavim,ovdje sam igrom slučaja,zato što sam polupo tri dilera u gradu a grad je mali i čuje se sve, pa mi više nitko neće prodati ništa.Zato sam sad ovdje i moram vam priznati samo da mi je žao što se to nije dogodilo puno ranije,zapravo sam započeo prvi svoj grow i vidim da je to za mene odličan hobi isto mi se čini da me growanje ispunjava(a tek sam počeo) još kad se sjetim produkta koji dolazi na kraju,mojoj sreći nema kraja.
Btw. kad vidim kako je škvadra ovdje opuštena i spremna pomoći kad god zaškripi,mislim da ćemo se družiti dugo vremena.
Cannabis connect people:respect:
Sad nek netko kaže da nije tako....