Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
E bok svima ja sam Joe . Idem u prvi indoor grow pa se nadam da cu tu pronac među ovim znalcima neke korisne informacije . Inace sadim u boxu 180×180×200 400w lampa .
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Dobro nam dosao i sretno.
Prostor ti je za 1000w,cak i za tu lanpmu zeru prevelik. ;)
Ma nije bed nisam sad mislio sadit neznam kolko jedna regularka za pocetak jer sam pocetnik pa da vidim kak box funkcionira a i u zgradi zivim pa malo mi je bed zbog susjeda makar imam karbon filter al za svaki slucaj proba sa jednom da vidim kolko daleko se smel širi.

Ma nije bed nisam sad mislio sadit neznam kolko jedna regularka za pocetak jer sam pocetnik pa da vidim kak box funkcionira a i u zgradi zivim pa malo mi je bed zbog susjeda makar imam karbon filter al za svaki slucaj proba sa jednom da vidim kolko daleko se smel širi.
Al sve jedno hvala decki na upozorenju da znam za ubuduce.
 
Poslednja izmena od urednika:

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
filter ti rješava miris,nemaš problema
ispočetka ti ni ne treba ...kad uđu u cvjetanje,onda ga spojiš
E pa tak sam i mislio nekaj jer je sad trenutno ugasen jer tek su nikle

filter ti rješava miris,nemaš problema
ispočetka ti ni ne treba ...kad uđu u cvjetanje,onda ga spojiš
A jel mi mozes molim te rec koja bi idealna temperatura bila u boxu i postotak vlage

filter ti rješava miris,nemaš problema
ispočetka ti ni ne treba ...kad uđu u cvjetanje,onda ga spojiš
I zna neko

Dali mi mozes jos molim te rec kolko bi trebao bit postotak vlage i temperatura u boxu i na kolko da stavim visinu lampe u omjeru na biljku ?

Hvala na prijasnjem odgovoru za filter tak cu i napravit
 
Poslednja izmena od urednika:

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
896
3.715
163
Hladni sever
Decko, aj procitaj poruku sa pravilnikom koju si dobio pri prijavljivanju
Simpa sve, ali vozi po pravilima
Jesmo dobrodoslica, ali ne volimo da ulaze "blatnjavi"gosti :);):thumb::razvaljen:::D

Ziv bio:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Dali mi mozes jos molim te rec kolko bi trebao bit postotak vlage i temperatura u boxu i na kolko da stavim visinu lampe u omjeru na biljku ?

Markane, ovo nije tema za ovakva pitanja, upoznaj se sa pravilnikom i postavljaj pitanja u određene teme za takva pitanja, te također ne piši post za postom i ne citiraj post iznad sebe.
Što se tiče konkretno tvojih pitanja odgovori su napisani već na ovom forumu tisuću puta i to spada u osnove osnova i neće te nitko shvatiti ozbiljno u tvojoj namjeri i želji da growaš ako se nisi udostojio odvojiti pola sata za pročitati osnove osnova. Ako ti i zapne negdje tu je uvijek korisna "tražilica" koja će ti naći odgovor na sva tvoja moguća pitanja i nedoumice - više manje.
 
31.10.2016
1
1
3
30
prvo da pozdravim sve...
Evo od jutros pretrazujme sajt i mogu reci da je super, dosta korisnih informacija :)
cao ja sam nemanja, rekreativni korisik, imam 23god studiram.
Nasao sam vas slucajno kucao sam u google svasta nesto o travi :) pa je ovo ispalo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prešani cvijet
04.10.2015
2
0
1
33
Poozzz. sta reci koju posluku porati:wave: imam 26 god rekreativac vec 9 god ako se moze vise reci rekreativac :banana_rasta: ja i zena volimo zalimpa ali eto u zadnje vrijeme vuva losa/prosjek u Sa ili mene ne radi vise kao nekad pa ostaje nostalgija... moracu nesto skontat il uzgoj il neka dobra roba/shema.. ako ko ima savjet dobro i dodje :spliff:

Ugl pozz svima nasmijanjma:wave::wave: