Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Cao ljudi,
Novi sam pa reko malo da popricamo .Procitajte ovo,da vidite kako je kod mene. Ne uzgajam niti planiram jer nemam vremena,prostora,para ili zivaca za taj zahtjevni proces. Jedina stvar koja me nervira u drzavama gdje vutra nije legalizovana jeste ogromni nedostatak izbora vrste trave. Znamo svi da su tu sative indice i hibrid ali kad dodjes kod lika kod koga kupujes vutru nece te nikad pitati sto ces? Vec je to samo vutra. Mozda nekad uzme nesto posebno i kaze ti da je "ubica" ali se to ne moze porediti sa americkim tako zvanim prodavnicama gdje ti je izbor jednak kao izbor sokova u supermarketu. To je jedina stvar koja me jos uvijek nervira kod naseg regiona. Svaki dan iscekujem tu legalizaciju da izaberem sto cu da pusim danas jer ni jedan dan nije isti i mozda ce mi se sjutra pusiti neka druga vrsta. Tako vam je kod mene. Stvarno ne znam kako je negdje drugo zato sam i zapoceo temu. I jedno pitanje samo koju bi strain najvise voljeli da ispusite? Kod mene je to OG kush ✌
e cao i tebi :D
 
06.04.2017
2
5
3
40
Pozdrav svima, ja sam googlala "Marihuanom protiv depresije" i eto mene kod vas. Pokusavam da se izborim sa depresijom vec neko vreme, tesko je kad nemas razumevanje okoline. Nisam za soluciju da idem kod dr. ne pijem lek ni za glavu, samo natural stvari. Pokusala sa trcanjem, pa malo bajs i pomaze ali frka je uvece kad legnem, tad krece borba.Srecom naisla na ovaj forum, vidim da ovde ima svasta nesto korisno i bas sam happy sad.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Dobrodosla na :vutra:
Razumijem tvoj problem.Ovdje na forumu ces naci pregrst informacija i mogucnost stvaranja vlasitiog lijeka.Samo nastavi u pozitivnom tonu i vjerujem da ces naci sve sto ti je potrebno da zaokupis misli i nades smisao uzgoja:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: LayC83
06.04.2017
11
40
13
34
Pozdrav, forum pratim i čitam odavno, ali kao gost tako da se ni ne sjećam kako sam ga prvi put pronašao i na koji način, ali mislim da je to bilo neposredno poslije konzumacije ulja prošle godine sa kojim sam imao loše iskustvo (vjerovatno zbog neprimjerenog doziranja).

Uglavnom registrovao sam iz razloga što želim početi sa uzgojem neke CBD sorte koju bi konzumirao pušenjem u cilju liječenje kronične boli i depresije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev