Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2017
6
36
13
Zdravo, ekipo, slobodno mogu reći PROSVETITELJA! :)
Verujem da iskustva foruma možete podeliti samo sa najbližim ljudima u koje imate beskrajno poverenje i sa kojima se razumete na poseban način (First rulle of Fight Club: Do not talk about Fight Club...). Tako sam i ja dospela ovde...
Za moje prisustvo na forumu zaslužan je moj muž @Palac Zeleni :ljubav:
Moja ljubav prema čudesnoj biljci traje nešto više od dve decenije, ali se sa spoznajom i otkrivanjem čari uzgoja, moj odnos prema njoj dosta promenio - postala mi je još dragocenija, a ljubav još snažnija.
Kada dođete u zrelije godine, ne želite da po svaku cenu konzumirate svašta kada tačno znate šta vam je potrebno.
Kada sam prvi put probala Amnesia Gold koju je odgajio @Palac Zeleni doživela sam taj prefinjeni rad, a lepota cele priče je u tome što je taj rad konstantan, uvek isti, uvek vrhunski i tačno ono što mi je oduvek bilo potrebno. Neću nikada zaboraviti ni iskustvo prve "berbe". Kakva radost & sreća!
Palac me polako uvodi u priču oko uzgoja, nesebično sa mnom deli svoje znanje i iskustvo, ali me je uputio na forum i dnevnike jer neke stvari prosto moraš da naučiš sam.
Dnevnici su pravo otkrovenje. Svaki izazov sa kojim se suočavate i načini rešavanja, kao i saveti koje razmenjujete za mene kao laika su dragoceni.
Znam da me čeka mnogo učenja, truda i izazova, ali sam unapred zahvalna za podršku i pomoć koju ću pronaći uz vas.
Ovo mi je jako važno i nadam se da neću biti krivo shvaćena - dobro sam pročitala pravila foruma i iako smo bračni par, držaću se pravila da ne govorim u množini i slično. Želja mi je da samostalno odgajim biljku i vaša podrška mi je potrebna.
Ukoliko moj post nije u skladu sa pravilima, molim vas da ga uklonite.
Još jednom veliki pozdrav svima i nadam se da sam dobrodošla.
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
1685.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Glista mala

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobrodošla na Vutra forumu:wave:
Samo opušteno, druge tu nema:)
Radostan sam, jer nam se žena pridružila, a još više bi bio radostan, da vas ima više:thumb:
 

Evgenije

Aktivan Član
08.11.2017
206
1.158
143
Pozdrav ekipa!
ime mi je Evgenije poznat jos kao Keba Kraba.
Blejim na dnu mora jer tamo raste trava, ne mogu je zapalim pa mi je badava.
E sad malo ozbiljnije. citam forum vec neke 2 godine i konacno planiram neki indor da pokrenem.
nikad ne bih ni pomislio na tako nesto da nema vas, jer dok nisam pronaso forum pojma nisam imao.