Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mazar-i Sharif

Banned
Banovan
03.02.2018
14
35
13
41
Zdravo svima hvala cam na prijemu na forum, ponovnom hehe
evo da objaasnim zasto to kazem. 2007-2008 sam bio clan foruma i tada sam gajio svoj prvi indoor grow, bese to u nekom matorom ormanu, sa 250w hps reflektorom obicnim, cini mi se da sam ga hehe pozajmio u firmi gde sam tada radio. bese to domaja koja je prezivela sve i svasta jel cak ni tajmer imao nisam nego je rezim svetla bio odokativan, sve u svemu tuga ziva koliko lose uslove su imale te biljkice i na kraju su ipak ispale solidne iako su pri kraju pohermile i sto cuda.
pri kraju tog growa mene kao i mnoge pre i posle mene u ovom lepom hobiju hvata paranoja i pod naletima iste molim cini mi se Vutragenja da mi obrise i dnevnik i profil. bilo mi je posle krivo al sta je tu je. inace dragu nam biljku gajim od svoje 14te godine znaci dobrih 21 godinu sa par godina pauze, jednom nevreme, jednom neko obrao jednom nazalost me sacekali losi momci u plavom jbg. sta je tu je to se godinama vuce trenutno je pred apelacionim sudom pa cu videti ima li nade.
nego, posle par godina pauze bih da se vratim indoor uzgoju, najverovatnije nesto malo, plafon 50x50 boxic. s tim da mi je plan da napravim npr pc box za bonsai mamu i klonice, pa da gajim sog ili perpetum. sorta ce najverovatnije da bude Afgani #1 od sensi seedsa, krecem cim skupim novca za put do Becha i za box da napravio trenutno sam sirotinja totalna a ne mogu da odvajam od dece za moj lek i uzitak.
Zanima me da li je sorta koju sam odabrao dobra da mama bude u pc boxu. provereno znam da je dobra u sogu jel voli da gura jednu glavnu kolu veliku i masnuuu :)
Jasno vam je da sam veliki fan Afganica biljki i ime vam to samo kaze, a i cista indika je dobra za moju glupu izraslinu u telu koja ce da bude res pecena medenim uljem ;)
trudicu se da mojim outdoor znanjem doprinesem forumu koliko je u mojoj moci, a nadam se da ce i meni neko da pomogne jel prvi put krecem da se igram sa klonovima
do skorog vidjenja u mom dnevniku nadam se uskoro
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Donatelo , Rafaeelo , Leonardo , Mikelanđelo dobrodošao u Tehnodrom i pozdravi Splintera i Šredera :rofl:::roor::::umirem:::D
 
31.01.2018
14
224
28
Far Far Away
Bok svima

bez zamere, ali prijavio sam se na forum sa novim profilom pod novim imenom,, jednostavno na stari me nije puštalo na log in, bezpomočno sam pokušavao resetirati lozinku ali mail za reset lozinke / oporavak računa nikako da dobim..... no nema veze idemo dalje u iščekivanju nove outdoor sezone u nove growerske avanture... pozz svima ::banjahanje::
 
19.03.2018
3
2
3
Nakon duzeg citanja odlucio sam se registrirati.Sadnja i uzgoj me ne zanimaju,eventualno nesto za opustanje moze doci u obzir,neka dobra kombinacija medjutim vjerovatno postoji odgovor na to moje pitanje pa cu naprije potraziti u grupi da vam odmah ne dosadjujem.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kakadu063