Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.03.2018
3
2
3
Nesto da me ne razvali,znaci laganini i da je protiv bolova (diskushernija)
Gledao sam u grupi te sorte i zakljucio da ako je manje THC-a da manje udara.
 
19.03.2018
3
2
3
Moze se svasta online kupiti,diskretno i bez straha da ce te panduri provaliti ali toliko je toga u ponudi da stvarno ne znam sta bi uzeo,ne bi experimentirao sa necime pa da zavrsim u ludari.
Druga stvar je da sam otporan na travu,nema apsolutno nikakvo djelovanje.Mozda ce sad netko pitati sta sam pusio,upitna kvaliteta,itd. ali nije do toga jer je roba bila iz Holandije.
Da bi uopce doslo do nekog djelovanja moram uzeti konjsku dozu tableta a njih mi je pun k..c.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mladji referent

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
pozdrav svima,
već sam se u jednom threadu predstavila, tek sada vidjeh ovaj ovdje, pa da i ovdje napišem nešto. :) već nekoliko godina uspješno simptomatski liječim palmo-plantarnu psorijazu i išijas kanabisom. pored toga naravno cijenim i rekreativni momenat i sve što ide uz to. nedavno mi je ocu dijagnosticiran kancer pa sam se ovdje javila za savjete oko djelovanja i konzumacije RSO-a na drugom threadu. uglavnom, sjajni ste i veliko mi je zadovoljstvo biti ovdje i dijeliti svoja iskustva. ::listomahanje::
 

karamela

Aktivan Član
21.03.2018
133
510
63
37
Hvala svima na dobrodošlici. :banana_rasta: @VenloNL što se tiče išijasa, ja nisam koristila kremu, nego inhaliram. kod mene se to položajem tijela prilikom spavanja i nakon sporta aktivira, ali i nakon dužeg sjedenja itd... prepisan mi je brufen od 600mg i terapija onim talasima plus injekcije. od brufena mi je želudac otišao i onda sam saznala da određeni, potentni strainovi pomažu u ublažavanju boli. ja sam zadovoljna sa indica dominantnim hibridima. kada me uhvati, što bi se reklo, ja odradim 2,3 kruga s bongom i popusti me. mirna sam sigurno par sati pa onda ponovim po potrebi. s brufenom sam imala jedno 2 sata mira. vjerujem da i kreme sa nekim pristojnim omjerom thc-a i cbd-a mogu pomoći. pošto sam strastvena gljivarka, čula sam da tinkture od amanitae muscariae, tj. muhare pomažu, ali rijetko na nju naiđem u dovoljnoj količini. ako te zanima recept, javi se u pp da ti ga proslijedim da ne bismo išli u totalni offtopic. :D još jednom pozdrav svima :)
 
23.03.2018
6
7
3
38
Pozdrav svima,

moje ime je Natalija, a našla sam vas pretražujući Google za liječene adenokarcionoma debelog crijeva i po preporuci kolega . Kako sam nova ovdje u potrazi sam za svim mogućnostima koje bi mojoj mami kojoj su metastaze zahvatile jetru, a koja ne smije ići na kemoterapije zbog trombocitpenije i problema s koštanom srži pomogla najviše što mogu. Ako nisam pod dobru temu napisala tekst svakako bih molila da me uputite što trebam, hvala.