Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Dosao dobro na :vutra:
Ti imaj legalizaciju u svom boksu,a sto se tice ostatka sveta po tom pitanju,sto se tice nas growera(mslm da ce se svi slozit) mi cemo growat pa i u celiji 2x2... jer ne mogu nam zabranit lek kolko god se trudili ;) stej haj
Meni dovoljna kutija od cipela i jedna mala svijeća :D

P.S
Dobrodošli novalije..
 

Hermic

DODOH - VIDJEH - ODOH
30.07.2017
275
3.044
143
Pozz Vutro... Iz Hrvatske sam i dosao sam do vase stranice preko prijatelja tek prije godinu dana... Imam 29 godina a sadim travu vec nekih 10 godina indoor te outdoor tek od prosle... ukratko otvorili mi oci... odusevljavate me... divna stranica i divni ljudi povezani nasom najmilijom biljkom... sta reci... predobro
 
07.05.2018
17
130
28
38
Earth
Pozdrav svima, ne zovem se :), dolazim iz jednog manjeg mjesta nadomak Visokog :).
Moja priča je vjerujem identična kao i od svih ostalih koji dolaze iz ovog mjesta :), umorio sam se od Albanske " domaćice " sa ulice, jer u mome mjestu tesko išta osim toga da se može pronaći. Naravno ovde govrim o uličnoj prodaji :).

Odlučio sam se za sađenje unutar doma, ukucao sam to na Googleu i pronašao vas, kroz par koraka pronašao sam i mentora kojem se ovim putem i zahvaljujem, a vidim da ga vi često zovete "Panta".

Panta je car!

Želim krenuti sa "indoor sađenjem" polako prikupljam svu aparaturu, i vjerovatno ću neke od vas da nerviram sa pitanjima. Shvatite me ako možete ovo je sve novo za mene :).

Sviju vas puno pozdravljam uz ovaj posljednji dim "Albanke sa ulice".

VU-SA Poz dobri ljudi.
 

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
219
2.527
143
Puno pozdrava a pre svega veliko hvala svim ljudima koji svoje znanje i iskustvo dele na ovom forumu. Godinama čitam i učim. Nemam predstavu kako sam/kada našao i bookmark-ovao ovo mesto. Imam 38 godina i živim uz Dunav, blizu ušća Save u isti. Registrovao sam se skoro (meni tako deluje), a kada sam shvatio da glavobolja od manjka informacija zna da bude manja od one koja nastane od viška istih:zvezda:: i to radi uživanja u fotkama iz završenih dnevnika, daju motivaciju i raduju kao da su moji. Ja... pa planiram... i planiram i tako godinama. Konačno je dosta, vreme teče a ja planiram... Počinjem za neke 2 nedelje. "Tutorijal" grow, domaja (imam gomilu menki za bacanje), micro PC grow sa cfl (3X25w-c +1X25w-w) za grow i kontra za cvetanje + još jedna 25w tople. Znanje je znanje ali praksa je ključ. Neću otvarati dnevnik, prosto cilj je da to sve iz prve ruke vidim i osetim. Kasnije, zdravlja i sreće, pa da se cela priča povećava prostorno i tehnički i kako dolikuje. Znam da će dobri ljudi pomoći ako tj. kada zatreba savetima.
Držili smo se već godinama, nadam se da će se to nastaviti decenijama koje slede.
Još jednom hvala.