Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.11.2018
3
17
3
34
Lijep pozdrav svima, evo da se I ja predstavim kao novi clan.Cuo sam za Vas preko jednog prijatelja i naravno jako me je obradovalo.
Iskustva imam samo sa indoor I to sa led svijetlima, dvije berbe jako dobre od kojih je prva bila Amnezia Lemon I druga LSD.
Uclanio sam se da bi upitao koji savjet a isto tako I podijelio svoje iskustvo i probleme.Jako me zanima ulaganje love u dionice firmi koje su vec u biznisu.
Susreo sam se sa proizvodima koji se sasvim normalno prodaju u Nizozemskoj i Svicarskoj.Eto ako I ima netko tko je vec u nekom poslu vezanim uz nama dragu nam biljku slobodno se javite.Isto tako ako netko ima neku ideju ili saznanja, kontakt.
Malo o sebi osobno, dolazim iz jednog malog prigorskog sela svega udaljenog od Zagreba 30km, pohadao srednju u Zagrebu.Trenutno u Njemackoj sa planom povratka doma, znate kad ste kak ja velim mali seljak iz jedne seljacke obitelji, jednostavno Vam je agrikultura u krvi.
Eto nadam se dobroj ekipi I pronalasku dobrih prijatelja.
 
07.12.2018
14
11
3
32
Pozdrav svima! Neki dan sam se registrirao mada sam prije mnogo godina bio član ovog foruma, dosta sam stariji, pametniji... Šta reći, strastveni sam pušač (zbog bolesti vjerojatno) duhana nikako da prestanem, evo prije 15-tak minuta se probudio ali neću zapalit jer kašljem ko' konj, volim popit koju kriglu pive, koja čaša vina... itd... Probo uzgojiti Stress Killer sortu ali zbog nestrpljivosti ništa od toga, sada je na redu Quick One (za nestrpljive, mada i ovom treba vremena) Pozdrav svima još jednom!