Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.07.2019
6
21
3
Zdravo! :)

#1 Napisite malo o sebi bez previse lokacionih detalja.

Imam 23 godine, zivim u okolini Tuzla city-a, otkacen, samim tim i cudan u ocima drugih.

#2 Kakva ste osoba, koji vam je hobi i sta vas interesuje.

Vise sam nego pozitivna osoba koja voli iste takve. Uzeo bi sebi od usta drugome da pomognem. Hobi mi je rasturanje kompjutera i sve elektronike sto se tice.

#3 Sto mislite o napretku marihuane?

Za mene je licno napredovala vise i nego dovoljno cim je mogu nabavit gdje hocu. ::umirem:: Bilo bi lijepo da je legalna i na papiru, jer za mene trenutni zakon izgleda ne vazi, ako je pusim, pusim je za sebe, ne namecem je nikome, ako ko hoce da je pusi siroko mu polje. Resursa danas ima i vise nego je potrebno za doci do nje.

#4 Gdje ste nasli nas link?

Link sam dobio od svoje drugarice, s kojom sam inace zapalio nas tada prvi dzoint. Lijepa sjecanja :)
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
t1230.gif
 
08.08.2019
1
0
1
25
Pozdrav,
Prosto natjeran na ovo, gledao od malena a nisam uzimao, ucio skolu 18 godina da bi na kraju izabrao ovaj put. Bilo kakve preporuke i pomoc bi mi dobro dosla oko trave, inace iz BiH sam.
Cuo sam za sajt preko nekih slika na googletu u vezi marihuane.
Ako preporucujete nesto vise od trave pisite, da se sve proba.
 

Psihopia

Aktivan Član
05.03.2012
83
644
83
38
Aj da i ja napišen ode nešto nakon 7 godina članstva i 0 postova. Kad san već posta aktivniji na forumu.

Prije 4 godine san krenija u poljoprivredu. U vrtu san krenija sa nekon polu permakulturon. Trudin se saditi sve od ljekovitog bilja, začina, voća i povrća. Sve osim kanabisa. I ove godine san uvatija vrimena i hrabrosti i za to. Opet. Čak san jednu i vrt posadija između jeruzalemske artičoke (čičoke).

Nadan se da ću se i nastaviti družiti sa vama sad kad san krenija. Strah je vrag, al san se počeja voditi onon staron: Boj se vuka, boj se lisice, nikad u šumu
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pozdrav svima s najboljeg foruma na svijetu i najjačoj ekipi :respect: :vutra: . Pa da se prestavim:novi Nick,stari član, zbog vise sile ne mogu koristiti neko vrijeme stari Nick(mozda i zauvjek),ako to bude slučaj onda će vjerojatno ljudi s kojima sam blizak brzo povezati konce, moguće da bec jesu samo iz ovog posta,kad skupim dovoljno poruka za po , javim se meni dragim ljudima,život ide Vutra ostaje. Ne mogu ja bez vas vutro :vutra: hvala na svemu do sada.