Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma Seeds Herbies Headshop
16.06.2022
1
10
3
40
Veliki pozdrav svima!
Evo prvo, forum sam pronašla guglajući vaporizatore i odmah se zakačila. Ima puno korisnih informacija, a i zabavnih tema za raspustit se.
Samo bih još htjela reći da sam se nakon 2 god bezuspješnih pokušaja uspjela skinuti s normabela pomoću trave i zdravlje mi se baš vidno popravilo. Nema do prirode.
Imala sam pauzu od pušenja10 godina, jebiga, život, familija, ali ovo me spasilo. Novi život, novi pogled na svijet, novo stanje uma, šta reći, ko kuži kuži, ko ne na gubitku je.
Uživajte ekipa i samo pozitiva!

17.06.2021
3
25
13
50
Pozdrav svima!
Drago mi je da sam slučajno naišao na ovaj odličan forum.
Inače dugogodišnji sam uzgajivač na otvorenom, do prije par godina i u zatvorenom. 20-tak godina pušim travu. Mnogo sam naučio prateći ovaj forum, pa sam se odlučio registrirati i predstaviti.
Moguće da otvorim dnevnik, no malo sam ljen, no bumo videli...

20.07.2022
35
37
18
36
Pozdrav ljudi. Generacija 80ih ovdje, uzivatelj lakih opijata duze vrijeme naravno, A odnedavno kupio i grow box i opremu izrevoltiran konstantnim variranjem u kvaliteti dima i raznoraznim high-evima. Tako da sam eto poceo trazit neke informacije i nabasao na vas. Cinite se cool, pa reko haj da navratim na pivu. :) Zivi bili!

Vutra Samotnjak

.
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.082
41.352
2.598
Dobro došao. Ima zanimljivog sjemenja i bliže od Amerike.
Svaka je dobra sorta za probati.
One sorte drage iz mladosti,koje su dugo vremena bile urezane u sjecanje... njih zakopas u srce.
I odes na Hempatiju ili na neku od sponzorskih stranica pa izaberes nešto novo.
Živio ;)

• Sviđa mi se
Reactions: darth_furio