Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma Seeds Herbies Headshop
04.11.2022
42
26
18
Pozdrav vutrasi, forum pratim vise od 3 godine, a od skoro sam se i registrovao jer sam se odlucio da krenem sa gajenjem nase divne biljke, pa mi mnogo znaci kada mogu da pitam nekog za savet! Odusevljen sam ovim forumom i svaka cast svim ljudima koji ga odrzavaju i uvek su tu da odgovore! Pravo blago! Vutru pusim vec 10ak godina i ne planiram nikad da prestanem.. Dolazim iz Srbije, malog mesta na jugoistoku zemlje, i od kako sam krenuo u "zabavljanje" sa nasom biljkom, susretao sam se sa raznim kritikama i neprijatnim situacijama sto od strane ljudi, prijatelja cak i rodbine, sto od strane zakona i policije ali me to nije sprecilo da uzivam u njoj jer dobro znam sta radim i jako mi je krivo sto je zakon kod nas zabranjuje i sto su ljudi ovde neobavesteni i nemaju nikakvog znanja o njoj i slepo veruju vlastima kojim je u interesu da ona bude zabranjena i da se na njoj bogate... Nadam se da ce se situacija promeniti...Nekad....

P.S. Nije vas bilo tesko naci, obzirom da imamo ista ineresovanja! Svako dobro! :bocni:::cool23::wave:

Bizzzo

- Fly Me To The Moon
Urednik
Moderator
11.02.2008
6.362
24.477
1.218
vutra.org
Dobrodošao @brudja . Nadam se da si imao prilike upoznati se s našom biblijom. Zivio,

dubi1312

Aktivan Član
01.03.2022
71
651
83
Serbus,nakon malo duzeg prisustva forumu da se i ja predstavim malo,strasveni ribic,amaterski botanicar,voljitelj hrane(ne smatram se gurmanom posto jedem ko svinja ali uzivam u hrani:D)takoder tako kako se voli pojesti voli se i kuhati najvise na otvorenoj vatri uz pice i dobro drustvo,pusim preko 7 godina pa je tako doslo i vrijeme da se prestane udarati po ulicarki i napravi nekaj svojega,posto sam u urbanom centru forum mi je jako puno pomogel oko steltha i svega ostalog,naravno jos se uci i uci ce se.