Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.04.2013
7
10
0
Za forum mi je rekla Wisterija... Zivim u Srbiji :vb_wave: .jedva cekam da ispunim tu kvotu od 50 postova :lock: pa da mogu na chat! Mislim da ce to potrajati :kauch jer ne zelim da se mesam i komentarisem stvari u koje se ne razumem.. :thankyou: ! pozzzz svima! :heartbeat:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2 and wisteria
29.01.2012
4
1
3
34
Da se i ja ubacim ovdee

RS,grad u kojem se marihuana popularno naziva "majmun",ko je cuo za to nekad zna sve :)

Forum nasao prilikom guglanja nekih stvari.

Dosta cesto posjecujem forum,cak i po par puta dnevno,visim ovde,gledam predivne dnevnike,duvam duvam i duvam,svaki dan sve vise i vise,i sve cesce sam ... toliko o tomeee

U growanju polako sticem iskustvo,prva godina,outdoor,dvije biljcice pa cemo vidjeti na sta ce izacii

pozzzz
 
09.06.2013
2
2
0
37
Crna bara
pomozi Bog narode, ja vako guglao tamo da vidim neki recept torte od banane oce komsinica da pravi pa vidim da se to i pusi pa ti ja da pogledam izblize vidim neke komentare na ovom forumu dabome. Iz Srbije sam, severozapad, macva
 
07.06.2013
3
0
1
Pozdrav svima, tek sad vidim ovu temu mada sam se registrovao pre par dana.
Ovde sam da bih naucio nesto o uzgoju, dosta sam citao, polako mi sve postaje jasnije ali teorija je jedno a praksa drugo.
Ocekujte neki dnevnik uskoro, cim obezbedim uslove i to. Pozdrav iz Srbije!!!
 
13.06.2013
9
13
0
Suzat
Pozdravljam.
Već duže čitam ovaj forum, ali nikako da se registriram jer sam mislio da nemam što pametno reći.

Duvam već zadnje 3 godine regularno. Studiram, zajebavam se, sviram i igram tenkove.

Toliko zasad.
 

Milos89

Aktivan Član
28.05.2013
163
196
43
35
Nabasao i ja na ovu temu , pa reko da ostavim post . :D
Iz Srbije sam , nisam nikada probao marijanu , i ne planiram da probam , mozda izgleda cudno , i postavlja se pitanje otkud ja ovde , sad cu vam ispricati . :D Posadio sam iz zezanja , imam drugara koji diluje i ''duva'' vec godinama unazad , i tako mi da seme , kaze dobar '' skank'' i ja posadim , posle nekoliko dana nikne ja sav happy .. :D Ajde reko da googlam malo , i naletim na ovaj forum , registrujem se i pocnem da citam . :D Posle 12sati citanja , shvatim da od biljcice na prozoru nema nista , uzmem papir i olovku , i pocnem da pravim spisak za kupovinu . :D Kupim , sklopim , otvorim svoj 1. dvenik i mogu vam reci da sam se zaludei , uzgajanjem . :D Ako nesto i uzgojim , ne znam sta cu sa tim , verovatno ostavim pa probam za par godina.. hehe :D Forum je 5 , dosta vremena provodim na forumu , citam dnevnike , baci komentar na nesto sto znam , evo sad je 3 sata ujutru , ne mogu da spavam , tako udjem na forum citam , i naletim na ovo . :D Ovo mi je sada glavni hobi , skolarac sam (imam 18 godina ) i sada preko raspusta ovo ce mi glavna zanimacija , pored toga volim pecanje ( ribolov ) i naravno lepe i zgodne devojcice . :D Pozdrav ekipo , niste losi , pozitivni i uvek tu kad trebate ! :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Milos, i vutra ima rok trajanja tak da ti dio "verovatno ostavim pa probam za par godina" neće baš biti bogato iskustvo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Azzka

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
Milos89 je napisao(la):
Nabasao i ja na ovu temu , pa reko da ostavim post . :D
Iz Srbije sam , nisam nikada probao marijanu , i ne planiram da probam , mozda izgleda cudno , i postavlja se pitanje otkud ja ovde , sad cu vam ispricati . :D Posadio sam iz zezanja , imam drugara koji diluje i ''duva'' vec godinama unazad , i tako mi da seme , kaze dobar '' skank'' i ja posadim , posle nekoliko dana nikne ja sav happy .. :D Ajde reko da googlam malo , i naletim na ovaj forum , registrujem se i pocnem da citam . :D Posle 12sati citanja , shvatim da od biljcice na prozoru nema nista , uzmem papir i olovku , i pocnem da pravim spisak za kupovinu . :D Kupim , sklopim , otvorim svoj 1. dvenik i mogu vam reci da sam se zaludei , uzgajanjem . :D Ako nesto i uzgojim , ne znam sta cu sa tim , verovatno ostavim pa probam za par godina.. hehe :D Forum je 5 , dosta vremena provodim na forumu , citam dnevnike , baci komentar na nesto sto znam , evo sad je 3 sata ujutru , ne mogu da spavam , tako udjem na forum citam , i naletim na ovo . :D Ovo mi je sada glavni hobi , skolarac sam (imam 18 godina ) i sada preko raspusta ovo ce mi glavna zanimacija , pored toga volim pecanje ( ribolov ) i naravno lepe i zgodne devojcice . :D Pozdrav ekipo , niste losi , pozitivni i uvek tu kad trebate ! :)
joooj da..... pecanje... osim sto nisam vario 4 godine nisam ni bio na pecanju dugo vremena, a kad sam pecao onda sam i puvo. stvarno se ne mogu sjetiti zadnjih par ulova LOOOL
 
14.03.2013
25
13
3
trazio sam odgovarajucu lampu za indoor na googlu, ocigledno da me je lampa dovela dovde.... :joint2: fasciniran sam zanimljivim sadrzajem koji sam ovde pronasao, naravno ima i dosta interesantnih ljudi.... :dada takodje sam iz srbije
stvarno vam svaka cast svima :wave:
 
04.08.2012
3
1
3
Zdravo ,pratim i ja vas već duže vrijeme, ali nikako da se predstavim. Pa eto dolazim iz Hrvatske, još ne growam jer sam tek u fazi prikupljanja potrebnog znanja i ovaj forum je sveta knjiga growanja. Svaka čast i pohvale ekipi na ovom forumu samo nastavite tako!! :respect:
Pronašla sam vas jer sam tražila razliku muške/ženske biljke pa preko linka od slike i eto mene ovdje :icon_mrgreen:
 
30.07.2013
1
1
0
Veliki pozdrav iz BiH. Neko vrijeme čitam postove, ali nikako da se prijavim. Čini mi se da je malo ljudi iz BiH ovdje, ali eto da znate da i ovdje ljudi duvaju kvalitetno. :)

Pronašao sam sajt, jer me nešto oko vutre interesovalo, sad se ne sjećam baš šta tačno, jer me uzelo. :D Inače, vidi se da je raja ovdje ekstra i ovo je jedan od rijetkih foruma gdje se ljudi ne vrijeđaju ili svađaju. Pitam se zašto.. hehe :bong7bp: