Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kumovi

Aktivan Član
29.07.2013
111
175
43
Tu sam.
e fakat ne mogu da se sjetim kako sam nasao ovaj forum, znam da sam nesto trazio o uzgoju i da sam naletio slucajno... inace sam iz juzne afrike porijeklom al zivim u mongoliji, mali jedazn gradic pored ulaan batora mozda neko i zna gdje je... :popworm:
 
03.08.2013
1
1
0
Zagreb
dolazim iz hrvatske
o napretku marihuane: hmm jos par godina kako u nasoj drzavi krecu cjene i svi ce da puse samo to! (umjesto cigareta jer svaki dan skuplje!)
prvi put sam pusio u 1 srednjem (mislim da vecina vas isto tako pocela!)
i od tad sve vise i vise ali samo kad su neke vece zabave i tako

zadnji put sam pusio proslog tjedna u subotu i nedjelju! (moram reci da smo u subotu 2 prave kao i u nedjelju nas 5 :D )

i tako ... djed mi ima 2 stabljike xD al onako tek tolko da ima ukrasno bilje !

ovdje sam dosao kad sam trazio gdje kupiti sjemenke i onda sam nasao taj forum!!

to bi bilo to... pozz svima :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

KneleBGD

Aktivan Član
06.04.2012
65
60
18
Hawaii, Oahu
Ja sam na ovaj forum naleteo kada sam tražio nešto o uzgoju vutre. I rešio sam da se registrujem, prvo sam čitao neke teme o vanjskom uzgoju i rešim da se reg. i postanem član ovog prejakog foruma. :)
 

JuicyJ

Aktivan Član
13.07.2013
28
31
0
Eh, ja sam drugovi, na ovaj forum naletio tako što sam u google napisao "Kako srolati dobar dzoint"... Haha :D nisam se odma registrovao, nego sam ga čitao dosta vremena, i onda se reg. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2
21.04.2013
27
214
28
Pozdrav svima :D pratim forum dvije godine, registrirao sam se prije par mjeseci ali nisam bio aktivan sa postovima no sada to planiram promjeniti :dada , pušim 3 godine a evo ove godine sam poceo i sa uzgojem. nadam se da cemo se dobro slagati haha, uzivajte ekipa :smoke18:
 
21.05.2013
1
1
0
Pozdrav, :signs046:,baš super što postoji ovakav forum,inače iz novog sada sam, nikad ništa nisam gajio u životu osim što sam dedi pomagao na njivi ,pa bih rado upoznao nekoga ko ima iskustva da me poduči .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe