Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.05.2014
0
5
2
Hi drage i dragi moji, koristim ovu priliku da se ukratko predstavim. Dakle, 25 godina, iz Hrvatske, student. Prvi bliski susret sa biljkom imao 2009. i svidjelo mi se, od tada velika pauza, sve do ove godine kada sam počeo češće pušiti. Uglavnom, postao sam veliki ljubitelj biljke i doživio sam samo pozitivne učinke. Na forum me dovode interesi vezani uz druženje, rekreativna iskustva i grow iz hobija, na forum sam naišao putem pretraživanja, koristio sam Google. Veselim se našem daljnjem druženju i sve vas lijepo pozdravljam! Bye! :)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Znaci imacemo biografiju bosancerosa starog preko 2186 godina. To ti pisanje dodje oko 2213e godine. Nadam se da me nece banovati s foruma do tada :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
Pozzz ekipa :wave: . Imam 25 godina, iz Hrvatske sam. Nisam baš redoviti konzument biljčice, ali pošto sam to odlučio promjeniti, a da nebi morao imati posla s kojekakvim mutnim tipovima s ulice počeo proučavati vlastiti uzgoj i tako guglajući prije kojih par tjedana naletio i na vas. I tako ja već danima čitam, gledam, proučavam, planiram nekakav box, biljku, ovo, ono (već sanjam terra magmu, plantelu zelenu, crvenu, prigušnice, propaljivače itd) ... i totalno se navuko, samo mislim na to, onak pušenje i konačan proizvod mi je zadnje na pameti.

I sad ostalo mi još par glupih pitanja (uglavnom neke sitnice i gluparije ali eto i to me zanimalo... recimo da li ima razlike ako uzmem tež vtna-e ili vtna-c, jer uglavnom vidim svi koriste oblik cijevi hahaha ...) i mislim si mogo bi se registrirat i rješit još par tih glupih nedoumica, ali u međuvremenu nađoh odgovore i na to jer sam onak prerovo totalno cjeli forum pošto zadnjih dana sam visim tu i čitam, čitam. Tak da više nije bilo nekog razloga da se registriram, ali moram priznat da mi se ekipa svidila i prirasla srcu hahah, tak da sam eto ipak tu s vama pa kud puklo da puklo.

Eto toliko od mene za početak, nadam se da nisam pretjero s predstavljanjem :D
 
17.01.2014
43
109
33
welcome,
svatko bira hobi po svom ukusu,
ovo za lampe da ti kažem - cjevastu je po mom mišljenju lakše hendlati jer je uža - reflektor, cooltube, etc.
a 'tež' vtna ti je u stvari 'made in china' piše ti na kutiji, (iako je tež hr firma) - rade posao, znam iz prve ruke,
no na forumu smo svi skeptični spram tih kineskih, čak su neki rekli ih treba izbjegavati,
za par kunića više kupiš rađe provjereno, sretno!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen

Seth_Rogen

Astronaut
05.06.2014
178
367
63
Ekipa hvala svima na lijepoj dobrodošlici :icon_biggrin:

@gazimir
ovo da su tež vtna kineskinje nisam znao, imat ću to u vidu tnx. :thumb:
 
17.01.2014
43
109
33
pouzdano, koristio sam 150 w, kad sam počeo growati,
imaju malo 'crveniji' spektar od drugih marki, a naše biljke ipak vole malo i plavog spektra,pogotovo u vegetaciji,
lumeni su otprilike kao i kod drugih proizvođača,
a još je netko na forumu rekao da mu nisu baš odgovarale, možda je upitna kvaliteta, a to se na primjer može odraziti na trajnost, tj. koliko sati se može koristiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen