Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Da ...da
Pogresio sam ekstenziju ali te crne rupe u mojoj glavi nemaju nikakve veze sa marihuanom


I ja sam proud sto je sajt tvoj....
::histerija ::histerija ::histerija


Positive
 
Poslednja izmena od urednika:
16.04.2005
1
0
0
ja naso preeko stani pani kolektiva

na njihovoj sam mailing listi

pa u vezi ove setnje u maju za legalizaciju.................. ::super
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Pa, dobrodos'o! :)
Bas mi je drago sto si nas nasao informisuci se o MilenijumskomMarihuanaMarsu!

edit: (Kobaja) ispravljena greska
 
07.05.2005
2
0
0
44
javio mi komsha da bi me ovo moglo interesovati.
o kako je samo bio u pravu
steta sto nisam od ranije tu, ali nikad nije kasno
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
nekidan u ekipi smo nesto pricali o travi, i zakljucili da sam je samo ja probala... i prijatelj mi reko za ovu str.. i zakon je!!! ~)
 
09.05.2005
2
0
0
39
www.come2come.net
Poceo sam da prazim neku pesmu od bob Marley-a na google. Kao i obicno mi je izbacio brdo rezultata. Onda sam klik na advance pretragu i izabrao samo stranice na srpskom jeziku... i tu sam se zakacio na www.reggae.co.yu i taman mislio da odem na spvanje kada ajde da kliknem na linkove tu sam uocio vas site www.vutra.org ... malo po njemu svrljao i taman da klik na X u cosku ... kad ono forum... ::h2o
 
A

Anonymous

Guest
Kako sam vas nasao,pa brat oce da sadi sampinjone da uzgaja i naravno informacije su neophodne,elem googlam ja " uzgajanje pecurki " i evo me ovde nije bas da sam nasao sampinjone ali sam se bas iznenadio sajtom,ovo je bas neverovatno nisam znao da i ovako nesto imamo na netu.Sta reci o sajtu,sajt je profi dizajniran i bas je funkcionalan to me je najvise odusevilo,a teme sta da kazem cuvajte se ljudi.
 
15.05.2005
13
0
0
Odakle nas ljudi posjecuju:
Ovo samo top 25 i USA je najvjerovatnije na prvom mjestu zato sto ja vazda nesto popravljam na sajtu i uplodujem nove fajlove.


Braaaaaaaaaavoooo 0098
Ja sam vas nashla sasvim slucajno, trazih neke podatke u dobrom starom huxley-u pa eto...zalutah ovamo::super 0110
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..zdravo..
..trazih nekakve slike marihuane za post na blogu posvecen oslobodjenju iste, tako malo po malo i... covjece pa citav site posvecen Njoj..rekoh..super i evo me..
..legalize it..don´t criticise it..