Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
Pa evo da se i ja predstavim. Zivim u malom gradu u sjeverozapadnom djelu Hrvatske. Ja i moj frend odlucili smo prestat trosit lovu na travu, pa smo pokrenuli svoj uzgoj. Forum mi je dobar zato sto mogu proucavat sve o uzgoju, uciti iz tudih pogresaka, citat savjete i iskustva. Ove godine mi je prvi grow (growao sam i prije, ali nisam se dovoljno posbetio tome i propalo je), ali sada sam se jako posvetio biljkama, imam malih problema ali proucavam i ucim.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Dobro nam došo za početak!
Ljepo nam se udomači i sve ljepo prouči pa ako neuspješ nač rješenje za te male probleme pitaj.
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Pozdrav svima !
Iz oblačne srednje dalmacije , red je da se predstavim u kratkim crtama . Dobročudan , vedar , društven i pomalo životni avanturista . :)))) Sretno oženjen valjda se tako samo kaže.
Vječiti optimista i pacifista .
Na ovaj portal sam svraćao i prije godinu dana ali sam se nedavno logirao .
Namjera mi je skužiti ljekovitu stranu THC-a i marihuane kao lijeka . Pročitao sam neke od ponuđenih knjiga na tu također našao dobrih stvari i podataka .
Ponajviše me interesira utjecaj marihuane na pojačanje apetita , jer sam na peritonejskoj dijalizi . Pošto je to dijaliza u kojoj sama tekučina ima dosta glukoze , koju tijelo crpi kao hranu , nemam potrebe za oralnim uzimanjem hrane . To jest nikad nisam gladan , i sad postoji mogučnost anoreksije .
Inaće mi je drago što postoji ovakav portal i dosta sam stvari pronašao koje nisu bile objašnjene u nekim drugim knjigama i slično .
Eto toliko od mene za prvi put ! Želim svima lijep pozdrav i puno sunca .
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
crookrutni je napisao(la):
Pozdrav svima !
Iz oblačne srednje dalmacije , red je da se predstavim u kratkim crtama . Dobročudan , vedar , društven i pomalo životni avanturista . :)))) Sretno oženjen valjda se tako samo kaže.
Vječiti optimista i pacifista .
Na ovaj portal sam svraćao i prije godinu dana ali sam se nedavno logirao .
Namjera mi je skužiti ljekovitu stranu THC-a i marihuane kao lijeka . Pročitao sam neke od ponuđenih knjiga na tu također našao dobrih stvari i podataka .
Ponajviše me interesira utjecaj marihuane na pojačanje apetita , jer sam na peritonejskoj dijalizi . Pošto je to dijaliza u kojoj sama tekučina ima dosta glukoze , koju tijelo crpi kao hranu , nemam potrebe za oralnim uzimanjem hrane . To jest nikad nisam gladan , i sad postoji mogučnost anoreksije .
Inaće mi je drago što postoji ovakav portal i dosta sam stvari pronašao koje nisu bile objašnjene u nekim drugim knjigama i slično .
Eto toliko od mene za prvi put ! Želim svima lijep pozdrav i puno sunca .
Svakako je pod prvo dobro da se uhraniš normalno, nemoguče je da nema nešto šta ne voliš. Ja bi recimo stalno nešto žvakao, toliko hrane i slastica mmm...još kad zapališ:icon_lol:
Neznam, trava je po meni več rizik još ako si na medicinama ili nisi čist sam sa sobom.
Možeš provati, nikog nije ubilo:bonappetit:
 
18.05.2011
6
0
0
39
Zdravo ljudi
Evo da si i ja pretstavim, mali zeleni pacifista iz šuma gorskog kotara. Moje zivotne filozofije su live and let live i sve sto mogu napravit sam cu i napravit tako da sam dosta snalazljiv i dobar u DIY. Sadim vec godinama indoor i outdoor i puno toga sam naucio sa ovoga sajta koj redovito pratim od samih pocetaka.
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
MacGyver je napisao(la):
Zdravo ljudi
Evo da si i ja pretstavim, mali zeleni pacifista iz šuma gorskog kotara. Moje zivotne filozofije su live and let live i sve sto mogu napravit sam cu i napravit tako da sam dosta snalazljiv i dobar u DIY. Sadim vec godinama indoor i outdoor i puno toga sam naucio sa ovoga sajta koj redovito pratim od samih pocetaka.

pa bilo je i vrijeme da se regujes :icon_lol:
 
09.01.2008
2
0
1
43
Pozdrav Ljudi iz Zelene Harmonije sa ikasveta :)
Našao sam Vas jer sam Vas trazio :)

in the meantime Rasti RASTA

by the way Odličan sajt (forum).
 
25.05.2011
18
2
0
31
Pozz ekipa...Greener dolazi iz Slavonije iz jednog mjesta, malog i slatkog :D
naisao sam na vas pomocu mog kolege koji je također clan ovog foruma...u zadnje vrijeme se pocinjem bavit uzgojom pa su mi potrebna vasa iskustva i znanja. O marihuani? najbogatija biljka na zemlji, bogom dana! :D ŽIVILI!
 
12.09.2010
24
2
0
50
salite li se za temu ????
dobro niste stavili ime teme: predstavite se (da brze padnete)... xD
Neke teme ovdje stvarno prelaze granicu normale :) kao sto su ova a i ono sta slusate, jer ako hocete da sklopite dosije i saznate sve o nekoj osobi koja ima ovdje profil mozete lagano:
Prvo :prvo se predstavite ( recite nam odakle ste i to ako mozete i adresu bilo bi cool)
Drugo: recite nam sta zelite, sta slusate, cime se bavite
Trece: postavite nam vas dnevnik sadjenja ( da imamo dokaze )
Cetvrto: ako mozete stavite sto bolje slike, na kojima se vidi vas dio stana ili vasa terasa
Peto: eto murije kod vas u roku od par sati :)

salim se naravno,al malo intime treba zadrzat :)
 
25.05.2011
18
2
0
31
killing^spree je napisao(la):
salite li se za temu ????
dobro niste stavili ime teme: predstavite se (da brze padnete)... xD
Neke teme ovdje stvarno prelaze granicu normale :) kao sto su ova a i ono sta slusate, jer ako hocete da sklopite dosije i saznate sve o nekoj osobi koja ima ovdje profil mozete lagano:
Prvo :prvo se predstavite ( recite nam odakle ste i to ako mozete i adresu bilo bi cool)
Drugo: recite nam sta zelite, sta slusate, cime se bavite
Trece: postavite nam vas dnevnik sadjenja ( da imamo dokaze )
Cetvrto: ako mozete stavite sto bolje slike, na kojima se vidi vas dio stana ili vasa terasa
Peto: eto murije kod vas u roku od par sati :)

salim se naravno,al malo intime treba zadrzat :)

nebudi tako zloban! :) ovaj forum mi se cini dobrocudan i nema razloga da se tu plasi padanja zbog foruma! jel neko pao zbog ovog foruma do sada? a koliko godina je forum aktivan...tako da mislim da nema frke i panike. Sve se pise u granicama intime i nema beda. ;)