Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Recite jedno zdravo.

Napisite malo o sebi bez previse lokacionih detalja.

Kakva ste osoba, koji vam je hobi i sta vas interesuje.

Sto mislite o napretku marihuane?

Gdje ste nasli nas link?

Ukoliko dolazite sa Googla napisite sta ste ukucali u pretrazivac. Ova informacija nam treba da bismo "popravili" sadrzaj na ulaznim stranicama sajta.
 
Z

Zelena Akcija Zagreba

Guest
Ja sam bio upisao 'pecurke' u yahoo i izbacio je tonu svega i malo sam si to gledao i nasao onaj stari sajt i vidio za ovaj na njemu i sad vam tu pisem. Eto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MaryZen

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nema sto ja moram (ili mi svi moramo) da se zahvalimo Kobaji za post na Zion-u posto vecina posjetilaca ovog foruma je dosla odatle.

Medjutim nas stari sajt je vec dugo na netu i pridonosi odlicne rezultate i najvjerovatnije cu staviti neki redirect na ovaj sajt cim bude gotov. Poceo sam da radim na ovom sajtu ali onda mi je uletio neki posao pa sam ga batalio dok ne zaradim neku lovu.

Inace sve ide odlicno za pocetak i nadamo se samo boljem. :pivo
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Chika and splico007
A

Anonymous

Guest
Zdravo svima, bas mi je drago sto pronadje ovaj sajt !!

Vise godina sam gaijo unutrasnju vutru (hydrophonic ''bez zemlje, u vodi'')sa lampama HPS, sad ima nekoliko meseci morosam da prekinem w45r .
Pa ako nekom mogu pomoci za nesta o gajenjem ili nesta drugo,''praviti ulje, ili schit rado cu pomoci, ako bidem znao.
Ali puno stvarie neznam kako da kazem na srbsko-hrvatski i nerazumem sve.
Placemi cerka odok da vidim, ajde cao svima.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma nema problema za jezik. Najvaznije je da se barem pokusavamo sporazumjevati.

Ako pregledas sve forum kategorije naces jednu o uzgoju. Mi trenutno sakupljamo sav dragocjeni materijal preko foruma pa cemo onda sve fino izloziti na novom sajtu.

Slo-Era i Greenman su uvjek spremni za neku growing konsultaciju. ~)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chika

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Hvala hvala. I nije samo ZION, ja sam na dosta sajtova reklamirao... anyway... ja sam pre 100 godina, ne znam odakle, dosao na stari sajt, pa se pre par nedelja setim, i odem, i ondaK kontaktiram SuperJoint-a, i on mi kaze za ovaj sajt (odnosno za "prelazni forum"). Eto :p

!~
 
D

DarkVulture

Guest
Pa da imaju... hihihi... ~) ~~ :petak :pivo
i ostalo... naravno da imaju, pa oni su ICE BURN...
hehehe, to je izvala sa jednog davnog njihovog certa u Valjevu u hali, kad su iih tako najavili (ice burn), a u toku kog je Kojot izvalio... "Glupam luposti".... ::zidoglav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VoiJah
A

Anonymous

Guest
e, ajde shto je pisalo to , pa i nekako, ali shto je lik kad j najavljivao rekao to od slova do slova, da uiposhte nema veze sa engleskim... nego onako po srpski...uf... uzasss..
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
KOMA je napisao(la):
Mislim da ste brutalni, ali treba da jos malo poradite na sajtu. ::super

Aj da imamo sajt (ovo je samo forum, koji nismo mi ni dizajnirali - uredjivali da, ali ne i dizajnirali) pa da kazes nesto za sajt...

A ako si mislio bas zato sto nemamo sajt - jesi ti video ono "uskoro" na indexu?
 
A

Anonymous

Guest
MARY je ovde jerbo je Kobaja isforsir'o da se pojavi na vutrici
::MJ
extra je ovaj Michael Jackson
inace, Mary nije bas neki fun vutre (jerbo mi otkaze motorika, i osecaj nije nimalo prijatan) ali sasvim sam PRO sto se tice legalizacije... to je jedno sasvim legitimno ljudsko pravo.
dakle, legalize it :) indeed!
 
A

Anonymous

Guest
Poz,nemam pojma vise sta sam trazio kada sam ukucao vutra na google,video sajt i....to je to...