Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.05.2012
1
0
0
43
Pozdrav svima na forumu:spliff: Pratim vas vec neko krace vreme i mogu vam reci: Svaka cast :thumb:

Vutru pusim vec dvadeset godina,sadio je jedno 5-6,onda sam odustao jer su bas zaostrili kazne kod nas u Srbiji a u ovim godinama mi se bas i ne ide u mardelj...Toliko za sada pa se kucamo
 

protuha

Aktivan Član
23.05.2012
44
40
0
16
pozdrav ekipici,eo da se predstavim ukratko,dolazim iz slavonije (hrvatska),ljubitelj žiže,kao i svi vi,po zanimanju elektrotehničar sa dosta prakse,pa ako nekom treba kakva stručna pomoć,vrlo rado ću dati savjet.na forum sam naletio slučajno na netu,prije pitajbogakolko,i otad nalazim korisne informacije,ali sam se tek nedavno reg'o. :banana_rasta:
 

jurca

Aktivan Član
20.05.2012
115
169
43
36
Pozdrav, ja sam iz Hrvatske, mučim se s nabavom sjemena, zanima me dali mogu preko alien shopa naručiti, dali će mi to pismo provjeravati na pošti..
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
na posti ga nece provjeravati sigurno jer nemaju to pravo da otvaraju tudju postu i gledaju sta je unutra... a na carini mogu pregledati i mozes ih nikada ne dobiti, ali sanse za to su, nekih 5%...
zamisli da se svako pismo pregledava, pisma bi stizala za 2 godine... tako da just think positive i naruci slobodno :)

peace out !
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Kaze mi keva: Sine nemoj to pušiti, pa to nije zdravo! Zdravo !!!:vb_wave:

Biolog sam iz Šumadije, živim na ušću Save u Dunav...
sviram gitaru, tetoviram, gajim pečurke, od skora i drugo zeljasto bilje...
Volim prirodu, razumne ljude i nerazumne žene.
Više volim šumu nego more, više volim rakiju nego pivo, više volim brinete nego plavuše, ponajviše volim da zapalim...
 
30.05.2012
2
0
0
43
kako sam vas nasao? da budem iskren, ne znam. guglao sam interesujuci se za pojedinosti oko uzgoja i nabasam na vas.
javljam vam se iz srbije. imam vrlo malo iskustva, par godina zaredom po par biljaka out...sad nisam u prilici da se igram partizana, pa sam mislio da se opremim i pocnem in....volim ganju vise od zene:ludakona to zna ali kulira jer vise voli moju kreditnu karticu od mene:bale..haoticno, ali bitno je da smo svi srecni.