Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.08.2013
25
33
13
Pozdrav svima,

Bavim se medijima i upravo sam započeo blog o psihoaktivnim sustancama sa lekovitim i spiritualnim svojstvima, ne samo o marihuani, nego i ajahuasci, pečurkama, MDMA, itd.

Cilj mi je prevođenje i skupljanje na jednom mestu svih korisnih informacija - vesti, naučnih istraživanja, zakonske regulative, sudske prakse - koje bi mogle poslužiti u javnoj raspravi na temu legalizacije, koja nas uskoro očekuje, imo.
 
28.06.2012
4
0
0
43
SM
Zdravo svima! Ja sam vladan , dolazim iz srbije sa macvanskog podrucja na obali save. Konzumiram gandzu vec 15 godina, isto tako vec 15 godina uzgajam spoljne plantaze. Ovaj sajt sam nasao na guglu odavno i ovo mi je drugi nik jer sam zaboravio podatke prvog nika. Vec sam pisao o hermicima juce i nadam se da cu sad zateci odgovor kad nadjem temu. Nadam se saradnji i druzenju.
 
23.08.2013
3
0
0
caos. ja sam jedan mladi-novopeceni diplomirani inzinjer, nasao sam vas slucajno i iz dana u dan otkrivam mnostvo zanimljivih stvari. ne pusim redovno vec kad sam s drustvom i kad se ima, a nadam se da cu jednog dana poceti saditi svoje biljke :D
poz
 
20.08.2013
4
0
0
pozzzz ekipi kako Vas naso hihihihi pa kad guglas i neke napises prvo baci Vas,a pratim Vas po tiho već zadnjih par godina i eto doslo vrijeme da se regam,duvam vec dobrih 20god i dolazim iz Hrvatske,jako ste korisni i od velike pomoći
 
01.09.2013
1
0
0
Zdravo,

Ja sam se zainteresovao za Mimosa Hostilis i DMT, a pre svega za Ayahuasca, te sam tako dosao do ovog foruma.
Ja sam vise okrenut meditiranju i duhovnim akcijama, no materalnim delima i posedovanjul.

"Sto mislite o napretku marihuane?"
To nisam probao, te ne mogu dati misljenje o tome.

"Iz koje drzave nam stizete?"
Zivim u Srbiji.

"Gdje ste nasli nas link?"
Trazio na googlu da li je DMT, odonosno Mimosa Hostilis. legalan kod nas.

Iskoristio bih priliku da pozdravim sve forumase i da im pozelim svako dobro!
 

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
Pozdrav ekipa, mislim da sam neke dvije godine prisutan tu i samo pohvale i pohvale na forum. Mislim da mi je ovo prvi post ikad tu (bio sam pisao nekim clanovima na PM zbog straha al spletom okolnosti sad me boli kuki pa zato i pisem ovo). Prelistao sam sve zivo od do i stvarno, samo dobre kritike od mene (na racun foruma) :)

Naucio sam puno puno punooo toga a da nijedan post nisam ostavio pa me pomalo i griznja savjesti pece posto samo uzimam a nista ne dajem pa eto.
Nikad u zivotu nisam pusio, prvi put da jesam je bilo kad sam sam izgrowo a to je bilo prosle godine..ovo mi je druga sezona gruvanja pa mislim da sutra otvaram dnevnik i u jednom postu opisem (nadam se da bude nekom od pomoci) plus fotke i "vazni datumi".

Pozdrav saljem :vb_wave: