Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.09.2013
5
2
0
Pozz...Evo nov na forumu,pusim od 13 godine,danas imam 23,na forum sam naletio davno prije i proucavao ga tu i tamo,ali danas se tek odlucio regat
 

Gagiba

Aktivan Član
Baš me nešto zanima šta li je sa mojim starim profilom?? Cenim da sam ga otvorio negde 2005-2006, sećam se da je bilo negde oko 2800 članova tad i sećam se da ste mi redovno čestitali rođendan!! :hehe:

Naravno, pozaboravljao sam šifre pa sam otvorio novi ali bilo bi mi zanimljivo "vaskrsnuti" taj prvi profil... :D
 

Gagiba

Aktivan Član
Taman tako! Bilo bi zanimljivo ali ne bih sad nekog opterećivao previše tim traženjem, naročito što ne mogu da se setim nicka, sad sam tražio i po arhivama u mejlovima ali nema. :)

Opušteno je i ovako.... ;)

Sve u svemu ,super je sajt. Baš širok spektar informacija je dostupan, prilično je dobijeno i na preglednosti, puno tema za svačije potrebe. Za svaku pohvalu...
 
27.09.2013
7
0
0
43
hello..mene zanimalo o marici nest,osla na google i izbacilo vutru,i evo me ..i u svakom slucaju podrzavam sve ..jednom se zivi..iz Siska sam...wozdra..
 
22.09.2013
3
0
0
brate dolazim iz bosne im'o sma iskustva sa prerpodavanjem ono nabavim kilo pa prodajem po gram a grow nikad nisam iako imam želju inače sam našao preko google kad sam gledao neke vijesti o legalizaciji u stranim zemljama :D