Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.02.2014
0
1
0
Pozdrav svima iz Zagreba, već dugo znam za forum i tu i tamo ga obiđem pa reko i vrijeme je da se registriram. Svaka čast i u potpunosti podržavam svaki oblik legalizacije naše majke Marijane :D. Zbilja je čudo od biljke i nadam se da ćemo doživjeti legalizaciju ovo stoljeće :D. Ukratko počeo sam se baviti poljoprivredom, uzgojem raznih bobica, voćaka i začina.....pa ćemo vidjeti. Također je tu i rakija - corecting/connecting ppl, sveprisutna :D. Sa Marijanom se zabavljam već cca 15ak godina :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazimir
15.02.2014
6
7
0
41
Pozdrav svima,iz Zagreba sam. Za forum saznao preko googla jer kad čovjek posebno voli jednu biljku svašta googla :icon_wink: . .. forum je inače odličan svašta sam naučio...sve pohvale....inače radim indoor isključivo za sebe i uglavnom indice pošto mi je grow ograničen visinom....to je to za sada od mene...Peace i :smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba
23.02.2014
1
1
0
39
Pozdrav!
Drago mi je da sam naišao na Vas forum.Trazio sam uputstva za gajenje (indoor) vec mesec dana po internetu.nisam ni sanjao da postoji nešto kao ovaj forum (zajednica).kupio sam growbox 3x1,5x2m.sada polako planiram kupovinu ostatka opreme i pocetak svog prvog grow-a.planirao sam da kupim LED APOLLO 20 sistem za growbox ali jos cu da razmislim dok semenke ne stignu,mozda uzmem 2x600W HPS,tada cu krenuti da postujem svoj prvi grow dnevnik.napominjem da mi je potrebno ulje u medicinske svrhe.




slika modela growbox-a koji sam kupio
 

Prilozi

  • extra large 1-400x400.jpg
    extra large 1-400x400.jpg
    13,5 KB · Pregleda: 1

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Welcome garild :thumb:


garild je napisao(la):
planirao sam da kupim LED APOLLO 20 sistem za growbox ali jos cu da razmislim dok semenke ne stignu,mozda uzmem 2x600W HPS
Samo ti uzmi HPS ;), LED je ogromna investicija (posebno ovi komercijalni) a prednost nije toliko značajna osim u specifičnim slučajevima. :maryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: garild
23.02.2014
1
1
0
39
hvala :D pa nakon citanja ovog foruma.odustao sam od LED varijante.mada me malo brine temperatura koja ce se razvijati sa HPS....ali uzecu naravno cool tube.jos imam dosta da citam.pa cu polako da kupujem opremu. inace seme koje sam narucio je critical hush iz b.f. zna li mi neko reci koliko biljaka mogu da stavim u ovakav growbox?na internetu nigde nisam nasao ovakav.sve su kocke uglavnom
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
broj biljaka zavisi od toga da li kreces sa 12/12 ili 18/6, kao i da li ces i koji trening koristiti, samo ovo nije tema za takva pitanja. pogledaj pravilnik ako nisi

:signs046:
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
ola ekipa, evo i mene, malo sam listao forum
upijao vamo tamo, i eto me
konjina 30+god
volim sve što vole mladi, sport i glazbu

nego, naletih na chat i kad tamo , vidim ljude al ne vidim di da pričam...
e sad,dal je to do site-a , il je do mene...
aj bum videl, javim se još ponekad!!!
 
07.10.2013
2
0
0
Pozdrav svima,

drago mi je sto sam vas nasao ovako sve zajedno. ))
sa obala Dalmacije i brdovitog bakana na istom do daljnjeg.
sve ovo mi je izuzetno pozitivno i po pismima i komentarima vidim da je ovde kul ekipa pozitivnih frikova tako da se uklaopam u profil. )
Kanabis mi polako ulazi i vise sfera zivota sem pusenja i to me raduje posebno sto ovde ima dosta toga vec napisanog i ljudi otvorenog uma koji zele svoja iskustva i znanja da podele sa ostalima.

jos jednom pozdrav svima ))