Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.03.2014
1
0
0
Nadjoh vas i bogu fala da jesam! Ocekujem da uz vasu pomoc dobijem doma sve potrebno da me niko drugi vise ne j*** sa cekanjem i nemam i navecer i tek sutra ili sve poluidiotizme koje svakodnevno moramo slusat! Vrhunski ste site i keep on rockin! :)
 
20.03.2014
5
8
0
Pozdrav svima iz Beograda. Za vas znam skoro od pocetka, a navatao sam vas gde drugo nego na gugliju. Sto se mare tice, moja gospoja i ja smo bas pravi rekreativci sa dugim stazom. Drugim recima varimo svaki od nas po 15+ godina (verovatno i duze), ali generalno korisitimo vrlo male kolicine, izguramo mesec sa 5 do 10g. Do 10g bas retko dobacimo. Po profesiji sam web developer i mara mi bas dobro dodje da ishendlujem nivo stresa, a po defaultu mi varenje dodje kao: format c:\. Sledeci dan sam osetno produktivniji na svim poljima.
 

Tex

Aktivan Član
25.03.2014
144
182
43
Pozdrav svima,iz sjeverne Srbije sam,inače jedan od onih koje je vihor rata odveo daleko od kuće,33 god,s biljkom se družim od srednje škole,pa i sad kao porodičan čovjek. Čitam već dugo i uz vašu pomoć odradio i poneki uzgoj,pa reko ajd da se i pridružim,osjećam se kao lopov onako samo čitajući.
 
02.04.2014
52
54
18
Pozdrav ljudi , evo pratim ovaj forum odavno , iza sebe nemam nikakve grow-ove nazalost, za biljkom sam se susreo prije 3-4 godine , posto u mom kraju nema dobrog dima , a imam par sjemenki koje sam bacio na klijanje pa cekam da provire iz zemlje , toliko od mene za sada ... lijep pozdrav svima ... ;)