Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.04.2014
2
1
0
29
ja mogu odg na pitanja kojih se sjecam a to je kako sam nasao ovaj sajt,kucao sam na google vutra i nasao ovaj sajt i registrovao se i sad stvarno nemam blage gdje sam :smoke18: :respect:
 
17.05.2014
0
1
0
39
veliki pozdrav ekipi od starog clana u novom ruhu :vb_wave:.trenutno u zelenoj irskoj. nadam se da cu uspeti uskoro growbox sloziti da me ne bije weather depra :vb_kez:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
20.05.2014
0
0
0
Pozdrav! Pusio sam travu par puta, u vecim vremenskim razmacima. Prvi put nista, drugi put mi bila muka, jednom sam se malo nasmijao, sve u swemu nis.bzwz! E sad, prije par dana sam bio sa drugom sa faxa, i njegowim ortacima(stari smokeri), povuko par dimova i bilo je extra! Nevjerovatno! Pusili smo josh par puta i cini mi se da cu poceti, po stare dane, da se "drogiram" :D
Inace imam 24god, studiram, iz Vojvodine sam, sa sela...
Za sajt znam jos od ranije, posto smo ja i drugar, u lovu nalećeli na 10ak biljaka, bar smo mislili da je to to, pa smo po netu trazili info o uzgoju... Na kraju se ispostavilo da su industrijske.
PS. Sajt vam je odlican, svasta covjek moze nauciti. Citam ga uzduz i poprijeko...
 
22.05.2014
0
1
0
Pozz za najbolje (mescini) drustvo, joj ja ti ovo duvam ima des* godina mozda i jace, moj drug Sale me uputi na vako mjesto, ja ga pito sta i kako ovo s ovim on rece otidji na vutra.org tamo ti sve pise, i evo me, nisam zakasnio jelde, a mi smo ti inace soferi ono profi znas, kod nas ti je spika ma jooooj ja ti to nisam nikad ili samo sam jednom probo, dok mi jednom film nije puko izvadim podjem motat i odjednom prestadose treptaji na ocima, od tada, ma mi smo ti drustvo i po svaki vikend se zivkamo dje cemo zajedno i tako, nadjemo vezu kod belgijanaca, uf o Nizozemskoj da ne pricamo, i et tolko od mene al za sad...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vetar