Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.07.2014
5
5
0
Ej ja sam novi i duvam dosta al posto sam pao jbggg moram na testiranja i upiso sam aktivni ugljen i izbacilo mi jednu temu kod vas.. oke su info a i planiram nekaj sadit pa vu bit aktivniji na ovom forumu ae ae zzpo i pljuga pljugga i cuga ghhh
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Taj Sam
30.07.2014
0
0
0
Cao, ja sam se pre cetiri nedelje doselio u *********, i ovde neznam nikog :( a posto volim da zavarim po nekad meni je bas veliki problem naci :( pa sam sad poceo i preko neta da trazim :p ali je teze nego sto sam se nadao :( duvam vec 15 god i nikad nisam ovoliko bio bez, ali mi je glupo da startujem ljude na ulici, pa se nadam da cu ovde naci pomoci :p ako ima nekog, pomagajteeeeee :D hvala :p
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Dobrodosao. Evo, mozes sa mnom da se druzis, posto ni sam nisam vario ihahaa, a nemam pojma gdje je ima niti mi se nabavlja.
Spremi nekih drustvenih igara i naostri se za filozofiranje. Ako budes dobar pocastim te pivkanom kao blazom ili rakijom kao jacom drogom :)
 

rastanaut

Aktivan Član
31.05.2014
165
203
43
Papa Romeo ima li i rakije sa hedovima :D vjerovatno je jako ljekovita i sklapa nova poznanstva :) samo da se ne precera hehehe ako pronadjete negdje kafanu gdje se toci takva droga rakija javite nam da organizujemo neki forum meet up XD
 
27.07.2014
5
5
0
Jbt kako nemozes nac, pusis 15 god. Pa znaci stariji si malo trebo bi to znati, navecer se proseci do parka do klinci izlaze upoznaj ekipe, doci ce te i na temu vutre jer danas svako kuri, tako ces naj lakse naci i dobrodosao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Taj Sam
15.12.2013
1
1
0
kako sam operirao srce (metalni zalistak i plastične žile) dođoh baciti oko na ovaj forum. istina malkoc se pumpa zalupa kada se čovjek ''podigne'' ali ne vidim nikakove štetne utjecaje osobno mislim da mi više smeta duhan he he he he

lp svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI