Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.11.2014
0
4
2
Jedan pozz svima..

Nemam nista posebno da kazem.. samo vam mogu reci da je forum odlican uredno pregledan... lako sam se snasao i nasao informacije koje su mi potrebne....
P.S Nasao sam vas preko googla, zanimalo me kako da proklija sjeme pa sam kucao na google i pronasao prvu temu ovaj Forum (sto je najbolje nasao sam sve sto mi treba ! :D )
 
31.10.2014
0
0
0
Vutragenjo je napisao(la):
Recite jedno zdravo.
Napisite malo o sebi bez previse lokacionih detalja.
Kakva ste osoba, koji vam je hobi i sta vas interesuje.
Sto mislite o napretku marihuane?
Gdje ste nasli nas link?
Ukoliko dolazite sa Googla napisite sta ste ukucali u pretrazivac. Ova informacija nam treba da bismo "popravili" sadrzaj na ulaznim stranicama sajta.
Zdravo ljudi. Ja sam vas nasao preko google-a
 
08.11.2014
0
0
1
Pozdrav svima. U zadnje vrijeme me zanima indoor uzgoj. Do vas sam dosao trzeci odgovore na temu uzgoja (preko trazilica: dogpile, google). Nasao sam puno zanimljivih informacija kao neregistriran, a sad istrazujem sadrzaj. U pocetku sam izrade boxa. Ako tko ima sugestiju za materijal bio bih zahvalan (cijena je faktor). Planiram automatizirati box. Pozdrav
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Dobrodošao Apple314
Mogu ovako brzinski da ti kažem da je najjeftiniji šper ili iverica , o kartonima i sličnim materijalima najbolje nemoj ni razmišljati , a možda ako imaš neki stari cipelarnik ili policu koje možeš lako da modifikuješ ...
Imaš dosta tema o tome na forumu
https://vutra.org/forum/56-projektiranje-prostora-za-uzgoj/ pa ćeš sigurno pokupiti informacije koje ti trenutno trebaju ...

pozdrav !
 
09.11.2014
134
80
43
Zdravo ljudii.
Evo ovako; Po prirodi kao osoba sam seljak veseljak, zajebant. :D Hobi mi je...hm, mogu li reći životinje? Imam dosta živuljki u kući...među njima i nekoliko ne baš klasičnih ljubimaca. :D
O vutri zapravo znam vrlo malo što se tiče uzgajanja, zato se možda baš teško snalazim čitajući vaše tekstove. Što se tiče njenog medicinskog dejstva to znam odavno i oduvek sam bio pobornik za legalizovanje trave...iako u društvu imam par likova koji i dalje misle da oni koji duvaju su narkomani. Jbg, propaganda je učinila svoje.

Kucao sam na guglu nešto tipa ''ulje kanabisa kao lek'' i tako sam vas našao i sad ću vas smarati dok ne naučim osnovne stvari (izvinite unapred). :p

P.S. Svaka čast svima koji doprinose sajtu i pomažu nama novajlijama, veliki ste ljudi. :)