Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Dobro dosao ;) aj sto ja dobivam konkurenciju u hydru al gdje izvadi taj nick tu tesko tko moze biti konkurencija:) samo je jedan @Tarzan na forumu:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan
17.04.2015
49
36
18
Africa
Dobro dosao ;) aj sto ja dobivam konkurenciju u hydru al gdje izvadi taj nick tu tesko tko moze biti konkurencija:) samo je jedan @Tarzan na forumu:D
Hvala na dobrodoslici :) Ja sam cuo da na ovom sajtu ima neki Tarzan koji se predstavlja u moje ime,uclanio sam se zbog toga da ga razotkrijem :D

Sta te smeta policija nije zabranjeno tipkanje;)
Haha,neka nase policije,dok nam je takva policija moze mirno da se uzgaja :watch:

Oooo Tarzane. Sad će biti show program. Dva tarzana u šumi. :D Dobrodošao.
Hvala na dobrodoslici.Samo da nam ove sezone u sumi narastu lijane,da mozemo da se ljuljamo I letimo :let:

Hvala t@mara :)


nema potrebe za duplim postovima. ovdje si napravio 5 komada za redom. editiraj prethodni post i citiraj odjednom vise ljudi...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Ne znam gdje se zagubio moj post u ovoj temi na dan učlanjenja na forum pa idemo ponovo.Pozdrav svim ljudima dobre volje,dolazim sa juga Hrvatske,ima 36 god od prije par dana i našao sam vas preko googla tražeći info o outdoru i odma sam se zaljubio u ovaj forum(jbt koliko nas ima).Ovo je jedini forum u koji sam učlanjen jer čitajući postove zadnjih mjesec dana ovdje ti svako stvarno želi pomoć a one bombaše i nadr.... likove koji su tu radi drugih stvari i hranjenja svog ega admini brzinski riješe. Planiram svoj prvi grow i naravno otvorit dnevnik.Za sad toliko....
 
01.10.2012
35
40
18
Pozdrav svimaa iz Montenegraaaa :D Ja nisam novi clan iako mi stoji ispod nicka novi clan, nacita sam se vala za ove 3-4 godine koliko vas pratim heheh :D Uspjesno sam odradio 6 grow-a do sad a sad sam se odlucio da pocnem dnevnik frka me bila do sad :D Eto takoo.. :p Sjutra pocinjem sa dnevnikom vec su mi ljepotice u saksiju suncaju se :)
 
17.12.2013
12
26
13
Pozz ljudi , napisah par postova u ova dva dana a nisam se ni predstavio . Dolazim iz Hrvatske , a registriran sam 2 godine na ovoj stranici . Registrirao sam se zbog mojih zelja o growanju koje su tada bila nerealne zbog zivljenja sa starcima , no sad su stvari drugacije , tako da , ako sutrasnji ispit dobro prođe , sljedeci tjedan zapocinjem dnevnik ! :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero