Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Blejim na dnu mora jer tamo raste trava, ne mogu je zapalim pa mi je badava.
Nek' si ti malo izronio i do nas :)
1685.gif
 
07.11.2017
28
19
3
pozdravim svim VUTRAsima stigao novi clan , na stranicu sam naisao sasvim slucajno ali mogu reci da je najbolja stranica po ovom pitanju procitao sam skoro sve postove i topice i stvarno ima toliko shema i tipova i pomoci od drugih svaka cast adminima i korisnicima na lijepom ponasanju i pomaganju , imao sam potrebu samo pohvalit malo jer ovo se rijetko vida na forumima :wave: a koliko ste mi pomogli ne moram ni spominjat :thumb::thumb:
 

Ribadow

Herbalist
24.05.2017
119
1.112
143
Pozdrav ekipica! Na forum sam naletio prije cca 8 godina kad sam se i prvi put susreo sa dragom nam biljćicom. Tada se pušilo svašta, i uglavnom nisu bila pozitivna iskustva (a i glava je bila mlada i glupa), sve do prije cca 2-3 godine kada sam sam je počeo aktivnije konzumirati i proučavati, kako kroz ovaj forum, tako i druge strane tematski srodne stranice. Inaće, po struci umjetnik i grafički dizajner, 26god. ne mogu opisati koliko mi vutrica pomaže u kreativnom procesu i procesu učenja, moj tool of trade i općenito rješenje mnogih problema uključujući i nesanicu s kojom se borim dugi niz godina. U nedostatku kvalitetnog alata, uskoro krećem sa svojim prvim indoor growom za kojeg se pripremam zadnjih 8 mjeseci. Na raspolaganju imam Big Bud fem od vision seedsa i Gorilla Glue auto od fast budsa ali o tome više kada bude vrijeme.
Peace!:joint2::joint2: