Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.05.2018
26
112
33
Pozdrav ljudi ...

Eto, iako jako kratko konzumiram vuju prije nekih par mjeseci skontao sam da bi me svaki puta drugačije 'okrenula' - Pa mi je samo u krevetu pukla ideja da probam nesto svoje uzgojit. I tako je krenulo sa guglanjem i naletio na ovu stranicu, malo po sjenama naucio neke stvari i vidio a su ljudi normalni. Pa eto da se registriram ... i 2 mjeseca nakon da se predstavim


Realno gledajući nemam bas nikakvog iskustva sto se tice ikakvog uzgajanja, a i kreno sam pusit prosle godine ... imam 21 sad. Ali eto, nebi trebalo naskodit nekog novog znanja i iskustva .. nadam se :djede:
 
07.09.2018
2
0
1
34
Pozdrav drugari, nov sam na sajtu i uopsteno moram priznati nisam mnogo upoznat sa temom "THc duze u organizmu itd", naime pustim vec oko 2 god, posl godinu i po aktivno (svaki dan po jedan, u posl vreme i do 3-4 dzointa". Moj problem lezi u tome što mi je telo postalo izuzetno slabo, imuni sitem uzasan itd zbig posla kojim se bavim znam da on ima veliki udeo i tome, ali sam pre mesec dana bio prinuđen da orestanem da pustim 20ak dana i sve se vratilo u normalu, odg. Koji me zanima je da li postoji mogućnost da je trava koju pustim (kupujem ne uzgajam niti znam iskreno) prskana sa nekim dodatnim stvarima koje bi mozda mogle dovesti do mog problema, sve sto znam o njoj je da se uzagaja u stanu pod lampama kako mi rece jednom prilikom, uvek uzimam od iste osobe, ako neko zna hvala mu unapred na odgovoru, iskreno jedini deo dana kad sam max opušten je uveče kad ispusim, a sad imam strah da je do toga, pa sam prestao pre par dana da vidim sta ce biti...