Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.12.2018
19
98
13
Tek sada videh ovaj forum.:zvezda::

Pozdrav svima
Na pitanje kako sam došao na forum, preko Gugla.

Šta bih mogao da napišem o sebi, pa skoro ništa.:ajnstajn:;)

Volim da duvam, mator sam, i prvi put sam duvao krajem 80-ih, mada u to vreme trava nije bila česta kao posle 90-ih. Jedna mnogo dobra stvar je bila domaća trava, setiće se stariji, imala je još oštriji miris nego inače. Trava je danas i jako skupa u odnosu na 90-te. Stremim ka legalizaciji kanabis sative jer je lekovita. Jedim razlogom i zbog zdravlja konzumiram travu. Recimo, obara mi inače povišen krvni pritisak da mi nisu neophodni nikakve droge u vidu lekova. Ima još jedan bitniji razlog zašto uzimam vutru, u medicinske svrhe, ali o tome ne bih sada.
Naravno, vutru i hašiš pušim zato što sam hedonista.:gled:
 
13.12.2018
19
98
13
Nisam naveo da je forum baš odličan, i da i mi stariji imamo puno toga da naučimo. Primera radi, gledam na kom nivou je sada uzgoj konoplje, pa to je stvarno za svaku pohvalu, i sada se i ne čudim kako smo u nekoliko navrata imali loše berbe, zato što nismo znali ništa, jedino da bude što toplije i što vlažnije, a ovo danas te tipovi zemljišta, pa svetla, pa dodaci, pa lečenje, i to objašnjeno u slici i reči da i dete može da shvati.
 
23.03.2014
99
147
43
Ovde sam od 2014 ja mislim,evo je 5.godina... naso sam vas jer sam imao problema sa outom,znaci poceo sam da growam pre nego sam upoznao ovaj kosmos od foruma... nisam nesto aktivan cesto jer sam prečešljao sve od a do š odavno Moram da budem iskren i upucujem respect ludaku jer je gromada od growera... Ni ostali nisu nista manje dobri Ali mi se njegov pristup nekako najvise svidja... Pusim gandzu vec sedam godina i nikakvog ni najmanjeg problema nisam imao ni sa zakonom ni sa sobom... Pre malo manje od mesec dana sam se setio da mi treba pauzica i evo od tad bez i jednog dima bez problema,NEMA ZAVISNOSTI Psiha po nekad potera Ali se to resi bilo čime sto odvuce paznju malo.... Za novu planiram da se preobrazim i takoo Pozdrav braćoo,udrite to vutrii,nema ničeg boljeg
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Pozdrav drugari i drugarice,

moram priznati da je ovaj nas forum kriv zasto polako al sigurno ulazim u ovaj svijet growanja. Tu sam na forumu, kao clan, od polovice 2018 a nekih pola godine prije sam proveo u iscitavanju svih dnevnika i ostalih “vrijednih“ tema koje se tu nalaze. Ovaj nas Hobby je zaista poseban ali i zahtjeva da se covjek grow-u posveti maximalno ali sa vama svima ovdje je to vrlo lako i zaista predstavlja pravi uzitak. Pocastvovan sam zato sto se sa vama nalazim u ovoj nasoj zivotnoj bajci, kojoj svi mi na odredjeni nacin pridonosimo, ucimo i lijepo se druzimo. U Njemackoj sam tri godine, napustio ove nase prostore i nije mi zao jer nazalost nije “vise to to“(bar ne za mene):fuck:magistar sam drustvenih nauka i pomazem ljudima na psihickom planu a moja psihicka pomoc je nasa mezimica zbog koje smo svi tu::listomahanje:::thumb::)na ovaj nacin sam se htio zahvaliti svima vama ne beskrajnoj pomoci
ZIVJELI:)::listomahanje::
 
Poslednja izmena: