Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.03.2018
7
21
3
26
Poz ekipi :vutra:

Nasao sam sajt veoma jednostavno, guglao sam o outdooru i evo me tu. Inace samo ovaj forum pratim,zanimljiv je,sve su informacije tu,sve pohvale. Nadam se da ce ovaj forum napraviti uspjesnog grow-era od mene. ::listomahanje::
Za opstanak u ovom opasnom sportu sluzim se jednom izrekom koja glasi. Jedan je malo dvojica su puno. Imam dosta toga jos za nauciti ali imam volje a i vremena.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
jel vama sto ste novi, reko netko da ovdje slabo normalnih ima, da lupamo gluposti, da ima doktora bez diplome, da nevolimo slušat previše i imat autoritete...
ima nas povremeno koji su nervozni, nemaju rizle ili filter, tako bude svega...::vapor::
ako ste to trazili, onda ste dobro nabasali...:)

Wutrcomen
 
18.02.2019
2
13
3
27
21000
Pozdrav svim clanovima Vutra.org :respect:

Mene je ode dovelo par prijatelja i njihova iskustva tj. iskustva koje su skupili od mentora i svih clanova zajednice vezano za indoor i outdoor uzgoj :) I evo, napokon je dosa i red na mene da se iskusam u sadnji :banana123:

Pripremam lagano teren, upijam sve informacije na forumima pa cu uskoro i krenit s realizacijom, jedva cekam :sun2:
 
04.03.2019
55
123
33
planet earth
dobar dan svim ljubiteljima vutre sa ovih nasih prastaroslovenskih prostora. Nazvao bih se strastvenim pusacem ali plasim se da to necu moci i da opravdam s obzirom da sam prestao da konzumiram vutru pre malo vise od godinu dana... vutru sam zavoleo prvog puta kada sam je i dunuo, ali glavni razlog mog je sto mi je muka od one "prljave" vutre koja dolazi iz mora narko dilera koji tu svima nam dragu biljku tretiraju na toliko pogresnih nacina da je to naporsto... za zaljenje.

Dolazim u miru, sa idejom da naucim nesto novo na ovom forumu i to znanje usmerim ka dobrobiti.. pa prvenstveno svog duha ali svakako samim tim i na ostatak okoline :sun2:
ortak mi je rekao za forum pre par meseci, ali sam tek sad resio da se registrujem i zapocnem neku diskusiju sa istomisljenim ljudima.. barem po vutri ::volimj::

pozzz::kauboj::