Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
t1230.gif
 

Selena Luna

Banned
Banovan
04.06.2019
5
59
13
Recite jedno zdravo.

Napisite malo o sebi bez previse lokacionih detalja.

Kakva ste osoba, koji vam je hobi i sta vas interesuje.

Sto mislite o napretku marihuane?

Gdje ste nasli nas link?

Ukoliko dolazite sa Googla napisite sta ste ukucali u pretrazivac. Ova informacija nam treba da bismo "popravili" sadrzaj na ulaznim stranicama sajta.
Evo jedno zdravo svima...tražila sam po google razliku između muških i ženskih biljaka i izbacilo mi je između ostaloga i vutra. com...malo o sebi bez lokacijskih oznaka daako, putnik sam, volim putovati iako me neke stvari sada sputavaju u toj namjeri. Volim boraviti u prirodi, putujem šatorom ,to mi je najdraže od svega, najbolje spavam u šatoru i najljepše mi se probuditi sa pogledom na more, rijeku ,jezero ili bilo kakvu vodu. Volim vodu u bilo kojem obliku. Živim iza sedam brda i dolina i tu gradim svoj mali raj na palaneti. Nekć sam živjela po velikim gradovima i oduvijek sanjala o nekoj kućici daleko od razuzdane gomile. Moji hobiji su vrtlarenje, cvječarenje, životinjarenje , proučavanje ljudi i ljudskog ponašanja, isčudila sam se već skoro svemu i svačemu,najviše nažalost ljudskoj zlobi... iako volim i čuda i bajke..o napretku marihuane mislim da što bolje napreduje, raste to bolje i da je uistinu potrebna u svakodnevnom životu ne samo za naduvavanje i motaj dok imaš. Mislim da je to više od puno više toga, samog pušenja iz užitka. Mislim da sam se za sada dovoljno ako čak i ne previše predstavila ovdje. Mislim da me pere paranoja od javnosti, ali...ne znam...Isto tako vidim da se piše otvoreno o svemu i taj dio priče mi se sviđa jer mi je potrebna edukacija uz moju spontanost razvijanja sebe kao i svojh biljaka. Hvala.
 

Selena Luna

Banned
Banovan
04.06.2019
5
59
13
Evo jedno zdravo svima...tražila sam po google razliku između muških i ženskih biljaka i izbacilo mi je između ostaloga i vutra. com...malo o sebi bez lokacijskih oznaka daako, putnik sam, volim putovati iako me neke stvari sada sputavaju u toj namjeri. Volim boraviti u prirodi, putujem šatorom ,to mi je najdraže od svega, najbolje spavam u šatoru i najljepše mi se probuditi sa pogledom na more, rijeku ,jezero ili bilo kakvu vodu. Volim vodu u bilo kojem obliku. Živim iza sedam brda i dolina i tu gradim svoj mali raj na palaneti. Nekć sam živjela po velikim gradovima i oduvijek sanjala o nekoj kućici daleko od razuzdane gomile. Moji hobiji su vrtlarenje, cvječarenje, životinjarenje , proučavanje ljudi i ljudskog ponašanja, isčudila sam se već skoro svemu i svačemu,najviše nažalost ljudskoj zlobi... iako volim i čuda i bajke..o napretku marihuane mislim da što bolje napreduje, raste to bolje i da je uistinu potrebna u svakodnevnom životu ne samo za naduvavanje i motaj dok imaš. Mislim da je to više od puno više toga, samog pušenja iz užitka. Mislim da sam se za sada dovoljno ako čak i ne previše predstavila ovdje. Mislim da me pere paranoja od javnosti, ali...ne znam...Isto tako vidim da se piše otvoreno o svemu i taj dio priče mi se sviđa jer mi je potrebna edukacija uz moju spontanost razvijanja sebe kao i svojh biljaka. Hvala.
Ne snalazim se, vidim pozdrave dobrodolice pa se eto svima zahvaljujem, lijepo je kada si negdje dobrodošao..pogotovo u vrtu znanja i snova...tnx svima...moram zaliti moje sjemenkice na koje sam zaboravila da sam potaknuta foruom stavila u par maramica,papirića je r evo gledam kroz prozor i divim se svojem cvijeću, kao da ima pola metra a stalno pronalazim nove biljčice kako su nikle posvuda, od prošlogodišnjeg uroda nisam ništa sadila, sve se desilo spontano , sve je tako lijepo zeleno i zdravo...a sada imam brigu sa sjemenkama. Eto ,novi hobi . :)
 
12.06.2018
67
188
33
⛰Nature⛰
Pozdrav svima, za forum znam od prosle godine kad me sustigao bad trip istrazivao sam malo o tome i tako naisao na forum te se registrovao. Vec neko vrijeme imam u planu saditi i pusiti svoje plodove jer je na ulici jako nekvalitetna i skupa, te istrazujem po forumu i ujedno uzivam u istrazivanju. Da kazem malo stvari o meni, moj hobi je surfanje po netu, jako sam drustvena osoba a volim i igrati LoL. Sto se tice marihuane mislim da je treba konzumirati svakodnevno, jos kad se ima svoja.. mm nadam se da cemo se druziti jos dugo dugo, pa do godine i moj prvi grow do tada cu se informirati o svemu, peace::listomahanje::::listomahanje::
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.232
143
Jamrock
Dobro veče forume samo da se predstavim ne znam kako sam ovu temu mog'o da izostavim, da vam kažem kako sam vas našao ne biste verovali kako sam se snašao, rekao mi jedan lik što je sada žandar, sada plašim se da ne budem upecan k'o bandar, na ovom forumu svašta da sam naučio ko god se bavi s biljkom forum bi' mu preporučio, nadam se da ne smaram sa pisanjem rima želim mnogo vutre i vrh kvalitet svima! Peace
 
28.06.2019
18
10
3
44
Pozdrav svima. Do foruma sam došao iz potrebe, putem pretraživanja ulja konoplje za pomoć kod iscjeljenja od raka. Nedavno je teti od djevojke dijagnosticiran rak jajnika i već je bila na operaciji ali se ispostavilo da se proširio te će trebat ići na kemoterapije. Tako da sam detaljnije proučavao ulje pri čemu mi svaka informacija dobro dođe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and likfrik

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Pozdrav svima!
Predstavio se nisam jer nikad nisam ozbiljnije provodio vrijeme na forumu kao sada, planiram ostat jer sam uvidio kakva ste zajednica.
Prije sam posjecivao forum vrlo rijetko u vecini slucajeva oko ulja, hasha i tako to proces izrade. A sad sam odlucio napravit veci korak i prepustit se growu za osobne potrebe. Zelim znat sto konzumiram, a i dosta mi bacanja love lokalnim dilerima koji naplacuju kao da je zlato a ne cvijet :D
(prije nego sam se preselio, u svom rodnom kraju sam dobivao 80% jeftinije).
Ugodan dan svima. ::listomahanje::