Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Black_roots

Preaktivan član
02.11.2019
538
2.634
163
Pozdrav ljudi!
Dimim već jaaako jako dugo. Dimio sam svašta u životu. I smeće...i slamu...i gluposti koje smo kupovali tad. Od 20 puta si 1 put naletio na dobru robu. Tad me i dosta teška bolest uhvatila pa sam od tad morao paziti na sebe i bojao sam se svašta kupovati.
I... prvi klik na google je bio kako uzgojiti marihuanu indoor. Prvi link mi je bio naravno Vutra i tako sam počeo kopati po forumu i naučio podosta stvari o tome. Druge stranice me nisu ni zanimale više. I od tad...već nekih 15 god imam svoje 4 biljkice i superbox zahvaljujući vama svima na forumu. Radim i ulje koje mi dosta pomaže, ali puša je najjača . Krenuo sam sa svakakvom i nikakvom opremom, ali kroz vrijeme sam si priskrbio baš neke bolje komade opreme i uvijek sam zadovoljan sa prinosima.

Do danas se nisam registrirao tu jer sam se bojao mada nikad ne prodajem niti bi prodao nešto, nikome ne govorim...bla..bla... Sada se prijavljujem preko VPN-a pa mislim da je sigurnije
Imam more pitanja za koje se nadam da ću pogoditi temu pa da usavršim još ovo malo pameti šta mi je ostalo . I naravno, ako i ja kako mogu pomoći, slobodno pitajte .

Eto toliko za početak pa se vidimo u temama

Živili bili!!!
 
22.11.2019
1
11
3
41
Tuzla
Pozdrav za ekipu iz Tuzle. Imam 36 godina, radim smoran kancelarijski posao. Pusim jako dugo, i uglavnom ovu nasu ulicarku. Nije bas da se u Tz mozemo pohvaliti kvalitetom. Zadnjih mjesec dana vas poprilicno citam, pratim dnevnike i stvarno radite odlican posao. Uglavnom, da ne smaram, dosta mi je ove nase ulicarke, pa sam se i konacno registrovao. Pokusao bih da uzgojim sam nesto kvalitetnije. Indoor naravno. Ako ima jos neko iz Tz ko se bavi ovim hobijem cijenio bih da mi se javi, cisto da se malo informisem, da vidim gdje se sta nabavlja i slicne stvari.
Pozdrav :D
 

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
Hejlouu!

moje javljanje definitivno nije prvo, malo sam se zaletila sa postanjem bez da sam procackala po forumu pa se predstavila prvo :)
U nekoliko rečenica, ja sam **** ali zavoljeh vise ovo Konner od nekakadasnji kroner. Obožavala sam kavu i motati, bilo duhan bilo travku, pilju, granje, sjemenje pa su me valjda s razlogom prozvali malim kronerom :bocni::
Zapalila sam tamo nekad 2010te pretpostavljam, sve u rekreativne svrhe, opuštanje i smijeh naravno!
Forum sam pronašla pretrazivajuci Google valjda, zanimala me indoor sadnja nakon sto sam preselila na more po završetku srednje tražeći posao ne bi li si priuštila studiranje...

obozavam ples, dobru glazbicu, kvalitetan smijeh i naravno, ono sto nam je svima ovdje zajedničko vjerujem!

super forum, jako puno korisnih informacija na jednom mjestu a usput i velik broj ljudi za kvalitetnu komunikaciju!
Samo naprijed :vutra::respect:
 
Poslednja izmena od urednika:

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.302
6.835
258
Pozz svima
Za forum znam od davnina, tipa 10god, nikad nisam hteo da se registrujem, jer eto nisam imao potrebe, dok kroz citanje i citanje u poslednjih mesec dana nisam uspeo da nadjem neke odgovore, pa sam eto ipak resio da se registrujem :thumb:
Dimim vec 15tak god, sve skupa sam imao pauzu mozda 1 i po god, sto ce reci da bez dima nemere :)
Ove godine sam bio u amsterdamu i video i osetio sta je prava trava i mogu vam reci da kako mi od sada neko kaze kako ima semu za holandiju ja im se samo nasmesim i :thumb: (kako da da)
Odoh ja dalje citati i pitati, jer znanja nikad dosta ;)
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Po drugi puta, ali evo me nazad kod vas, rekao kako necu otic i nisam ni mislio. Određeni ljudi znaju sto je bio razlog mog izbivanja, NIje jos proslo i situacija je takva da nikome nebi pozelio da se nađe u mojoj kozi. Ali glavu gore evo mene nazad sa vama. IMam dva nedovrsena dnevnika, ocekujte kroz koji dan veci update u njih jer je sve dokumentirano, sto foto, sto pisano. Vidim ima dosta noviteta, isto tako banase mi Kolegu Stanca (ako si na forumu pusti mi pm :) )

Keep it growin & stay high.