Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Katica

Aktivan Član
08.06.2020
104
704
93
42
Pozdrav svima :thumb:,
na Google sam tražila informacije o cbd ulju (40%) s thc-om zbog svakodnevnih izuzetno jakih bolova u leđima (kronični bolovi, ekstruzije i protuzije, okoštavanje spinalnog kanala...). Svaki dan :plac: radi bolova. Zbog moje osnovne dijagnoze myastenia gravis imam i drugih zdravstvenih problema. U međuvremenu moje je kičma inoperabl...
Tako sam slučajno naletila na ovaj forum. Procijenila sam da je forum vrlo informativan i koristan pa sam se odlučila regati.

U životu do sada, u društvu sam par puta povukla dva tri dima - to je jedino iskustvo koje imam. Nikada nisam ništa koristila do sada osim tableta protiv bolova koje nisu od velike pomoći.

Zbog jakih bolova naručila sam probu ulja(iako više liči na smolu).
Danas je deseti dan da uzimam taj lijek...mojem iznenađenju nema kraja - POMAŽE MI JAKO. Od kada uzimam ulje/smolu dva do tri puta na dan - bolova često nemam ili su podnošljivi. Bolovi od 1-10 najčešće svaki dan na 7 ili 8. Zahvaljujući "novom" lijeku sada sam najčešće na 0 ili na 3-4 (rijetko) :clap::.

Dakle, nakon dugo vremena našla sam lijek koji mi stvarno pomaže ::volimj::. Jedini nedostatak mu je užasno skupa cijena. Zato planiram u vrtu uzgajati industrijsku konoplju. Potom, uz pomoć ovog foruma naučiti sve potrebno o sjemenu, vrstama, uzgoju...i naravno sama naučiti raditi svoje ulje za vlastite potrebe :clap::kako bih eliminirala bolove na najmanju moguću mjeru. U suprotnom bankrotirati ću zbog cijene ulja na tržištu.
Toliko o meni, ostajte mi zdravi i veseli. Odoh sada čitati/učiti novo gradivo koje će me voditi od pomoći k samopomoći - hvala vam ljudi što postojite :)::listomahanje:: .
 
13.06.2020
43
216
33
62
Pozdrav ljudi, nisam Frikola al možete me tako zvat. Pa san sa masline ništa ozbiljno al moran danas malo mirovat i eto me tu. Nisam prvi put tu al eto prvi put san se registria. Dalmatinac sam, hobi mi je vrtlarstvo sadin sve pa i maru . Sutra buden malo poslika moje lipotice ,ako nisu lipotani ? Još se ne zna. eto toliko za start ...lip pozdrav svima.
 
10.05.2020
7
20
3
Pozdrav svima. Pišem iz Hrvatske, imam 30 i kusur godina. Nakon 20ak godina davanja odlučio sam se nešto sam uzgojiti jer ovo na cesti nema smisla više. Znam za Vas dugo, ali nisam imao potrebu da se registriram do sada. Do sada sam pronašao sve što me zanimalo. Nešto brže nešto sporije! U mjesec dana čitanja foruma upoznao i neke od Vas. Sve dobri ljudi. Krenuo sam sa CFL žaruljama pa budemo vidjeli što bude za godinu dana. Veliki pozdrav svima i ugodan dan. Čitamo se.
 
25.09.2017
62
56
18
31
Pozdrav groweri, iz Bosne.Inace sam varioc po struci tako da varim po ceo dan.Moj prvi dodir sa marom bio je u srednjoj skoli na proslavi rodjendana, tako se stvorila ljubav prema mari.Na sajt sam naisao slucajno zbog intresovanja za moj prvi grow jer mi je dotuzilo cekanje valjanevalja,gledat po yt one masnebagove.
Izuzev toga Veliki RESPECT za sve ljude koji vode ovu stranicu i ljude dobre volje da pomognu nama mladim growerima✌.
 
Poslednja izmena:

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
Ljep pozdrav svima,zdravo,cao,bok. Eto cuo za vas jos prije 15god.Drug mi rekao za Vutru, pa reko da se malo ukljucim,nesto novo naucim,mozda nekom pomognem,kako god.Ljudi smo nismo zagorci dogovorit cemo se. Dolazim s balkana kao i vecina ovdje .Jednostavan,komunikativan,volim sve sto ima thc i cbd-a.Ostalo od hobija su priroda i pecanje(kako bi moj djedaj rekao ko nemre doma mora na vodu.Sto se tice legalize uvijek i samo‍♀VUTRA Sto prije dodje do promjene zakona to bolje.I da sori ekipa. Ljep pozdrav svima koliko god vas ima. Od Mede.
 
Poslednja izmena od urednika:
19.07.2020
11
37
3
34
Uzbudjeno pisem svoj prvi post, do prije 3 godine veliki protivnik cigareta, a o mari da ni ne pricam. No u zivot mi dosao jedan senzi i sve skroz naopako preokrenuo a mene osvijestio. Njemu u cast nadimak ovdje nosim ja. Danas smo mara i ja nerazdvojne :zvizd: , mastam o sljedecem susretu... do toga cu se ovdje cesce druziti s vama. Pozdrav svima od senzi s Balkana :mario::