Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.08.2015
8
4
3
48
Pozdrav, od operativca sa juzne polulopte. Trenutno me zanima pravljenje ulja, vuter smo apsolvirali. Davno sam se prvi put registrovao, nisam siguran kako sam doznao za sajt. Da ste mi zdravo i naduvano!!! :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

hthc

Viva la revolución
02.11.2012
81
372
53
Trinidad and Tobago
Pozdrav i od mene :wave: ja sam Haris :thumb:
Završio sam software inžinjerstvo i trenutno radim u kompaniji koja se bavi svim i svačim što se tiče IT a ja sam na sektoru za izgradnju aplikacija za Web, iOS & Android.
Registrovao sam se davne 2012 godine tada sam imao 15 godina a i tada sam nekad i prvi puta zapalio džo.. ljubav na prvi dim :thumb: nisam nešto pretjerano bio aktivan samo sam čitao/gledao dnevnike uzgoja i gledao te fenomenalne ljepotice u boksovima.
Došao sam preko google, sjećam se da sam tražio nešto vezano za izgradnju grow box-a jer tada mi je to bila atomska fizika :D i filtrirao da mi izbacuje na našem jeziku što je izbacilo neku temu i uputilo me na ovaj prekul forum, nakon duže pauze ponovo sam se vratio sada sa gotovim grow box da one ljepotice koje sam posmatrao sada budu u mom domu. :mario::Tada je forum znatno izgledao drugačije i dosta drugih ljudi je tu bilo, neke vidim i dan danas :respect:.

Pozitivna sam osoba većinom, volim sarkazam i šalu na svoj račun.. hobije neke posebne i nemam, volim da fotografišem neobične stvari u prirodi, ulici.. dosta vremena provodim u edukaciji, čitam religiozne knjige, misteriozne, avantura i tak.. provodim dosta vremena za računarom u izgradnji razno raznih caka.. Što se kaže spojio sam ugodno sa korisnim, također volim da šetam sa psom i macama u prirodi i tako provodimo dane, dosta mi to sve pomaže kod stresa i depresije koji se zna nagomilati ako radim na nekim težim stvarima na poslu.. A tako ujedno i vuva zbog kojeg se vraćam ovdje svaki dan da nešto novo naučim, koju prvenstveno koristim za apetit jer imam problema što se tiče hrane, no sad je sve ljepše uz nju.
Uglavnom dosta mi pomaže u životu i u poslu, donosi mi ogromnu sreću, kreativnost i realnu ljubav i zato sam krenuo u ovu avanturu da gajim svoje i one koje meni najviše odgovaraju.
I to je to, veliki pozdrav za sve ljude koji ovdje svakodnevno nesebično daju pomoć jedni drugima i dijele razno raznih informacija, korisnih ofc.. Veoma zdrav i bogat community koji se ne viđa često na Balkanskim prostorima a i šire. :rolleyes:
 
14.10.2020
20
50
13
39
Mislim da bi trebalo i ja da se predstavim vama drugarima, pozdrav ljudi! :D :wave: iz Srbije sam, bavim se drop shippingom i imam 36 godina, uglavnom sam veoma pozitivna osoba koja voli sprdnju smejanje i drustvo, za vutra.org sam saznao prosle nedelje, trazio sam forum neki forum za nekoliko pitanja o nasoj dragoj biljci i bum, nasao sam vas!! hvala kreatoru sajta na ovome, toliko ljudi je naucilo da growa, pa i ja sam unapredio sve zaostale stepene, i jos cu da ih unapredjujem! :) prvi put sam se susreo sa nasom dragom biljkom u srednjoj skoli davne 1999. volim da slusam oldschool rap, i reggae muziku, inace zastupam rastafarijansku religiju iliti rastafarijanski nacin zivota, citam bibliju, ne jedem namirnice zivotinjskog porekla, koristim iskljucivo biljne namirnice za ishranu, ne konzumiram alkohol, kao hobi volim da idem na ribolov, setnja po prirodi, trcanje i ostale propratne vezbe,ne volim izlaske i gradsko ludilo... vise sam povezan sa prirodom, od kako sam se susreo sa nasom Marijanom, uvek mi je bila zelja da je posadim, i sa 16 godina prvi put sam nasao seme i posadio napolju kod obliznje sume, ono sto me je zapanilo bili su njeni prelepi listovi kakve nikada ranije nisam video :D jer tada nikada pre nisam video kako listovi i biljka zapravo izgleda, video sam samo cvetove koje smo pusili, nazalost, nisam znao nista o uzgoju, i biljka je narasla 1 metar razvila listove i osusila se, i nekim cudom te listove sam pusio i imao sam blagi high, imao sam 16 godina, pa sam kao mladji osetio nesto, to necu nikada da zaboravim, od tada uvek mi je bila zelja da sadim svoju biljku, nov sam na forumu, sinoc sam pregledao dosta dnevnika unutrasnjeg growa, i svuda sam ostavio komentar u obliku podrske, ali sam dobio upozorenje da cu sledeci put biti udaljen sa foruma radi nabijanja postova, medjutim nije mi to bio cilj i nisam znao da je to zabranjeno,pa su me i ostali clanovi zafrkavali, kako nabijam postove :D ali dobro na greskama se uci novi sam na forumu, nadam se da me nisu pogresno shvatili i da se prilika daje svakom novom clanu, bice dnevnika i od mene! srdacan pozdrav za sve vutrase!! :respect::vutra::thumb:
 

Lavica88

Aktivan Član
07.08.2020
126
454
63
35
Pozdrav kolege evo i ja da se predstavim u kratko. Zovem se Aleksandra 31 godinu imam,živim i radim u inostranstvu bavim se sa svačim po malo uglavnom nista protiv zakona :D Hobby mi je mehanika motornih vozila,sad nameravam da pišem Ausbildung za vozača kamiona. Imam dvoje zlatne djece,11 i 4 g,rodom sam iz HR . Nedavno sam se registrovala na vaš sajt,a našla sam vas tako što sam ukucala u Google pretraživač "Unutrašnji Uzgoj marihuane "
Duvam od 2013,nisam proizvodila nikada ali sada počinjem,brdo love mi je otišlo na to znate i sami kako to ide. Pa reko jebem mu mater idem naručiti seme pa probat. Prvi grow mi je dao od dve biljke 20g:crazyd: ali opet za početak bolje išta nego ništa. Sad sam počela drugi grow I zahvaljujući mom divnom mentoru @Badi napredujem. Ovim putem želim i da mu se zahvalim na njegovom odvojenom vremenu .
Sve was pozdravljam i želim svima debelo i masno ::volimj::::volimj::::volimj::