Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.03.2017
1
10
3
44
Ama eto sad još i zdravo .. pfffffffft ... hehehehee

e pa zdravo drugovi i drugarice ...

tko sam. što li sam .. nije li to pitanje na koje svi tražimo odgovor, a sveta biljka bome dobro pomaže .. očito je na mom trenutnom primjeru .. xD

ja sam demonsko utjelovljene boga i cosmosa, muaghahahahha ... bavim se , ili se barem pokušavam baviti ezoterijom, misticizmom, hermetizmom, budizmom, taoizmom ...... i slično, ma gotovo svakom postojećom filozofijom, dogmom, ideologijom .... meni to zabavno ... naravno sve u dimu majke marihuane ....

nešto nekad probao zgrowat, pa to ispalo na nešto upotrebljivo ... ali evo odlučio se da je zajebancije dosta i sad idem pristupit growu naše predrage biljkice sa svime što ona i zaslužuje.

siguran sam da ću ovdje saznati mnoge korisne stvari u budućnosti.

A kao sam vas našao .. e sad ... tajne zanata su to ... need to know basis ..




One Love <3
Overgrow The World <3 <3
 
03.03.2021
36
82
18
Pozz svima,nov sam ovde,vec par meseci i cisto da se predstavim i zahvalim ljudima koji su osmislili ovaj forum i bozanskoj gandzi koja je spojila sve ove ljude,gde za cudo nevidjeno ,nema nacionalizma i previse mrznje i ovaj sajt ce definitivno trajati vekovima..inace ja sam strastveni ribolovac,muzicar,bubnjar tacnije,malo neshvacen lik dok me covek bolje ne upozna i zapamtite, 90% toga sto izgovorim i tvrdim ,na kraju se ali UVEK ispostavi da sam bio u pravu,jer znam o cemu pricam,nemam razloga da nekoga lazem i lazove najvise mrzim(zbog lazi sam najvise dugogodisnjih prijatelja izgubio) i Bogu hvala prosao sam nesto u zivotu i sve sam,ali glup nisam..inace, vutra mi je dosta pomogla u zivotu,ali sam je skoro pa batalio,jer sam je previse koristio,jedno 20god i jace, do pre 6,7 god i primetio sam da sam se bas dosta olenjio ,postao veoma razdrazljiv,depresivan,sto se obavezno desava ako se dugo koristi,promenio ponasanje,debilne navike (a imao i nekih drugih ozbiljnih problema,koji su Bogu hvala reseni jos pre deceniju) i naravno da ima vise dobrobiti nego mana,a i da se ne lazemo, previse duvanja ima i te kako posledice,dok je ulje nesto drugo..zapalim 2,3 puta mesecno i to obavezno sativu, i idem na to da napravim kvalitetno ulje ,jer je u toj formi najkvalitetnija i najdelotvornija biljka na planeti za coveciji duh i telo,sto sam vec i probao ,a i leci sve zivo,poboljsava raspolozenje itd itd..jos jednom, hvala ovom forumu, adminima i pozdrav svim dobrim i razumnim ljudima ..mozda sam ga malo oduzio,ali jbg to sam ja..
 
01.05.2021
4
1
3
48
Pozdrav ljudi, jos jedan ultra stari clan se vratio posle 9-10 godina, pod novim nickom doduse :D Dugo sam pratio forum iz ilegale jer nisam imao konkretno potrebe da pisem vise sam uzivao u vasim sadrzajima, ali sam se odlucio nakon par neuspesnih grow-ova da uz pomoc mentora moje holandske bobice pretvorim u lepotice (sensi skunk feminized) . Ukoliko nije problem moze li mi neko preporuciti mentora za indoor jer bih stvarno da ovi high yielderi ispadnu bruka.Hvala i poz za ekipu :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
24.03.2021
40
119
33
E ovako da se i ja ukratko predstavim :) . Prije svega pozdrav veliki svim članovima i posjetiocima ovog sajta :rolleyes:
Imam 35 godina, dolazim iz BiH...
Ne znam tačno od kada, ali recimo od svoje 18-19 godine sam u kocki, alkoholu i pušenju trave, i u tome svemu baš uživam.

Eh sad da neko ne pomisli kako sam klasična bitanga i propalica, vjerujte nisam sasvim normalan dečko u društvu i sredini gdje živim, zaposlen itd.
2015 godine sam prestao konzumirati cigarete, prošle godine sam bacio opijanje i ostalno mi je samo pušenje trave. Uglavom i većinom su to neke domaje,
nemaš pojma ni kakva je ni kao te radi ali šta je tu je.

Tek nedavno sam prvi put zapalio hibrid White Widow i Jack Herer, i tako dok sam istraživao po Facebooku i Googleu o tim sortama,
naletio sam na sajt :vutra: (hvala najljepša i svaka čast ovim ljudima koji su ovaj sajt osnovali)

Nemam nikakvog iskustva sa uzgojem, ali sa uživancijom čitam i pratim ove dnevnike na sajtu, divim se ovim iskusnijim growerima
kako uzgoje biljku i naprave čudo neviđeno, upijam znanje ko sunđer i jedva čekam trenutak kada ću pokušati svoj prvi grow.

Toliko od mene, pozdrav veliki svima. Idemo dalje sve do medealje :vutra:
 
Poslednja izmena od urednika:
Pozz... Imam 33 god i iz okolice Pule sam...
I evo mene opet, sa novim Nickom [stari zaboravio email i ime...]
Pa rekoh da se registriram opet...
Ali inače baš ne pušim travu, nisam lud za njom, jer sam većinom dosta psihotičan od nje... Al uzmem tu i tamo di dva, jbg. teško je odbit kada svi duvaju oko tebe...
I tako.., inače trudim se živjeti zdravo [proučavam alternativnu medicinu i volim ezoteriju i sl. stvari] i trudim se biti koristan za društvo i napraviti nešto od sebe i napredovati u životu...
I tako.., nadam se da ćemo tipkati o nekim zanimljivim stvarima...
 
10.08.2021
1
11
3
pozdrav svima, red je napisat par riječi.. pa eto, ukratko, konzument preko 15 god (sa pauzama,) kao zdr.djelatniku na poslu napukao mi je disk i izletio van te tako deformirao, 3 mj nisam mogla hodati, pikali mi injekcije, nisam mogla vezati tenisice, obuvati čarape,, sjesti u auto ili izaći iz auta,,, (nisam dala operirati i da stave plastični printani disk) ...... pa je bilo prije toga jedno 7 ili 8 prometnih u kojima sam imala oko 3 potresa mozga, natuknuća kralješnice, Carpal syndrom gravis još neki koji nisam dala operirati jer je oštećenje ruku već oko 50% i tako da uslijed privremene radne nesposobnosti probala sam prije 2 god prvi puta smolu, preporodila se. Od tada sam više uzemljena, skoro pa apsolutno bez bolova, bavim se uzgojem voća, povrća i cvijeća. ,,, Gljivarenje, sakupljanje samoniklog ljekovitog bilja, macerati, tinkture, kreme, melemi, čajevi, cucki , mački, šuma i off grid život i na forum se prijavih da vidim kako drugi prave LST , da upijem znanje ajmo tako reći jer lani mi je to bilo nešto slabašno ali slatko. nije se stiglo pokjurat a kamoli da ima za do nove god. ili uskrsa. Ali zato vjerujem da sam na pravome mjestu . Uživajte!