Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.08.2021
7
30
13
62
Pozdrav ekipa!
Evo da se i ja kulturno predstavim. Pratio sam vutra forum prije 10.ak god kada sam i kretao sa indoorom. Puno mi je tada pomoglo.
Growao sam cijelo vrijeme sa hps systemom 250/400. Relativno nedavno sam kupio led, pa se krenulo svasta naopako desavati i cijeli moj growing sam nekako olako shvacao, nisam pazio vise na nista. Hehe. Grozota. Vratio sam se po drevno znanje u hram i opet me onaj pocetnicki rush lovi. Pazim sve, brinem itd.
Hvala na svim informacijama iz proslosti i sadasnjosti.
Lijep pozdrav svima, mozda bude kakav dnevnik, mozda ne.
big respect vutra forumu.
Zivili!!
 
05.08.2021
7
30
13
62
Pa mogao bi mozda, procitam na koji nacin da ga vodim. Imam 4autosa u pocetku. Imas pravo, budem. Samo da se skubiciram malo. Hvala.

Za pocetak procitaj pravilnik!
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: čapo_
25.07.2021
3
10
3
Pozdrav svima kol'ko vas ima,
da bacim par reci o sebi i odakle ja ovde:)

Rodom iz BiH ali zivim i radim u Srb. Skoro nekad sam naleteo na forum i registrovao se, iako sam prije davno citao pa batalio. Nisam nikad bio uzgajivac, samo potrosac s vremena na vreme. Radim psihicki naporan posao pa mi dobro dodje umesto alkohola da pustim thc brodice kroz krvotok:joint2:
Posto sam novi, trebace mi vremena da pohvatam dje se sta nalazi, a do tad budite mi dobri svi :wave:
 
09.10.2021
1
3
3
21
Volim da pušim skank sa Banjice i kad god imam priliku da se zaduvam ja to i uradim, ali obzirom na to da imam epilepsiju, izaziva mi napade. Pogotovo ako pre vutre uzmem npr. rivotril. Čitala sam da marihuana pomaže kod epilepsije, ali meni u momentu kad se zaduvam izazove napad. Posle sve full, sve chill, tripovi, tehno, trens i bleja u kafeteriji

Kaže "be first to say Hi" but I say High
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Dosta je trajala.kava je bila situacija sa napadima
Situacija je bila da se sa 200 i kusur napada spustila na 2-3 tjedno. I njih je mogla izbjeći medjutim lako se opustis kad ti je dobro pa se desavalo da pretjeraju s podražajima. Uglavnom, mozak joj je nažalost do otkrića sorte odnosno probe kanabisa vec bio oštećen. Skupa s njim i skoro svi organi. Charlotte nastavlja živjeti kroz njezinu sestru. Kompletna obitelj je život okrenula u smjeru edukacije i pomoći hrpetinu drugih ljudi sa sličnim ili istim problemima. Postoje sad vec cijela naselja obitelji koje su se preselile iz ostalih Američkih država gdje je kanabis ilegalan tu gdje nije. I tako. Uglavnom,dobar dio infa se nalazi u dokumentarcima. 4 ih ima. Ubij me sad da se sjetim. Dr. Sanja Gupta je autor. Po tome ćeš naci.
 
10.10.2021
2
4
3
41
Hola ljudi!
Dugo nisam pratio ovaj forum, bio sam out of the game:rasta: .
Prvi paket fem Mazara kupio u Dutch passion dućanu u Amsterdamu 2001. Još se sjećam kako smo satima sjedili kao mulci uz te biljke i čitali Overgrow forum jer nismo imali pojma šta radimo:D Na kraju su ispale tri šibe i par mini cvijetova, što se nije bacilo. 20 godina fast forward, imam 20 godina više i još uvijek mi je ovo sve zanimljivo::umirem::
Nedavno sam doselio u ST i ne znam tu nikoga. Ako ima neko za pivu i ćakulu, može na PM.
Pozdrav!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Dobrodošao. Svakako pročitaj

 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Uglavnom, mozak joj je nažalost do otkrića sorte odnosno probe kanabisa vec bio oštećen. Skupa s njim i skoro svi organi.
Da, ali umrla je od korone. Odnosno, korona joj je ''vratila'' ozbiljne napadaje koji se nisu dali zaustavit te je prošle godine umrla ne dugo nakon korone. Koliko kužim sve to u mj.-dva...

Nastavih ja off... :)
 
Hola ljudi!
Dugo nisam pratio ovaj forum, bio sam out of the game:rasta: .
Prvi paket fem Mazara kupio u Dutch passion dućanu u Amsterdamu 2001. Još se sjećam kako smo satima sjedili kao mulci uz te biljke i čitali Overgrow forum jer nismo imali pojma šta radimo:D Na kraju su ispale tri šibe i par mini cvijetova, što se nije bacilo. 20 godina fast forward, imam 20 godina više i još uvijek mi je ovo sve zanimljivo::umirem::
Nedavno sam doselio u ST i ne znam tu nikoga. Ako ima neko za pivu i ćakulu, može na PM.
Pozdrav!
Dobrodošao na :rolleyes:
 
04.12.2021
53
102
18
emerald triangle
Pozdrav Ekipa,
Znam za ovaj forum vec 10+ godina , odradia sam par growova zahvaljujuci vama! Puno vam hvala sta vrijedno postate i educirate buduce growere. Imao sam akaunt napravljen al to je bilo davno , nisam ni imao nesto puno postova , zaboravih pasword i ime. Da se predstavim , dalmatinac , pušio sam 7-8god svaki dan , onda sam prestao isto toliko godina. Nedavno sam pijan zapalio joint sa ekipom i ljubav prema marici se probudila opet ::volimj::::volimj::.
Gamer i sportaš ljubitelj filmova i boemskih pisaca/pjesnika , prirode i fotografije. Na teži nacin sam svatia da nevalja pretjerivat sa travom i bit napusen 24/7.
Na greškama se uci :D. Covjece kad se sjetim svog prvog outdoor growa haha bia sam teški paranoik iskoristia sam svaki trik koji sam naučia sa ove stranice. Naša sam neki jebački sajt i vezivao sam zeleni konac za šivanje dole po travkama gdje se mora proc da bi doso do sajta tako da ako pukne znam da je netko bio tu , stavljao sam kovanice po zidovima ,kad bi isao do tamo svaki put bi prešao 3km više samo da neizgleda da idem direkt u sajt nego kroz grmlja i šume pa okolo sve xD. Growao sam guerilla style sa samonavodnjavanjem i kap po kap sistemom i bilo je uspjesno. I stvarno sam zahvalan na stvarima koje sam naucia ovdje! Sada se spremam za next level outdoor ovu sezonu ,bit ce automata bit ce jakih indica jedva cekam i naravno otvorit cu svoj prvi outdoor dnevnik CANT WAIT !



123.png


to je ta jedna od ljepotica od mog prvog growa cuvam tu sliku za uspomenu :D nju sam popušio u cijelosti sam haha btw morao sam cutat sliku radi sigurnosnih razloga xD