Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.12.2021
1
0
1
43
Bok ekipa drago mi sto ste me primili u grupu.. Zanima me vanjska sadnja Green gelato pa ako moze informacija nesto hvalaaa
 
Poslednja izmena od urednika:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

shroomski

Banned
Banovan
14.01.2022
3
3
3
40
poz ekipi, bio sam s vama prije dosta godina.....inaće sam teški roller i smoker, vi ste me i naučili saditi ovdje, neki stari članovi su još vidim tu no većina je nova...
volim šumu, slobodu...indiku obavezno....:wave:
 
06.02.2022
91
195
33
59
Citiranje bez potrebe. Preporuka citanje https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Pozdrav svima, još jednom sorry ako pišem u krivoj rubrici. Živio sam, do prije destak godina, u dosta velikih gradova država i dosta mi bilo te sam se preselio u jedno malo mjesto u Dalmaciji. Sve super do ove krize gdje je zimi socijalni život nestao. Ali i dalje mislim da mi je to bio najpametniji potez u životu. Hobiji, sve vezano uz more i ponešto sporta. A to ponešto upravo završava sezona, američki fudbal. Prvi joint sam zapalio prije nekih 40 godina. I u suštini ima pozitivan učinak. Neko rastafari razmišljanje u mladim godinama zadržalo me dalje od teških droga, pružilo puno zabave a sada mi je baš potrebno za opuštanje poslije posla i prije spavanja. once upon a time smo se zabavljali outdoor uzgojem. E sada sam zaključio da imam previše godina da bi tragao uokolo i pokušavam nešto indoor. Nabavio opremu i završavam montiranje. I učim na vašim stranicama. Za koju sam negdje čuo a i našao je na prvom pitanju na Google. Ako ima netko dobre volje za mentorstvo bio bi mu zahvalan Pozz
 
Poslednja izmena od urednika:
06.02.2022
91
195
33
59
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad !
Hvala svima na dobrodošlici. Moja prva greška je bila prvo kupiti set pa onda čitati ozbiljnije forum. Mislio set kao u Ikea. Imaš šablon i sastaviš. Kao nisam ja glup, lako ću, u hodu, sve savladati. Pa na set kupiš sve dodatno pa tek sada dublje iščitaš teme. Pogrešno. Prvo se informirati, do skoro zadnjeg detalja, pa onda kupiti set. Jer koliko vidim niti jedan set nije sa kompletnom opremom. Što nije ni loše ako već znaš što hoćeš. A da bi znao što hoćeš prvo dobro moraš proučiti temu.

Treća sreća, nadam se. Kada idem odgovoriti samo mi povuče citat od prije. Sada sam obrisao citat prije koji mi ponovo vukao pa odgovorio. Valjda će biti uredu. Prvi put nisam vidio nikakav citat, drugi put sam ga vidio ali nisam znao da će se objaviti. Sada sam ga obrisao pa napravio odgovor, komentar ili tako nešto. Samo molim sada ne opomena da sam davež.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
736
5.162
233
Dalmacija
Pozdrav svima, evo vec par tjedana kao gost prelistavam razno razne teme na forumu i ponavljam gradivo (nisam sadio jedno 5-6g pa su mi neke stvari bile malo mutne i nisam bio siguran). I reko danas da se ajde registriram i prikljucim nekim temama jer sam nakon eto par godina, ove godine i ja ''ubo'' par automata Critical Kusha i spremam dvije fotosensitivne slatke sativice, Jamaican Dream strain, dosta mi je vise ove sugave crne albanke. I tako reko ajde idem se registrirat, kad ono vec postojim :D :D i ajde mail recovery bla bla i evo me tu sam hehe.
Pa nista evo da se javim i pozdravim sve, mislim da cu bit onako ajmo rec aktivan na forumu jer sam odjebao fejs ima godinu dana hehe.
Neznam oce nas pandurija pohapsit ako se predstavimo ovdje, al iz juzne dalmacije sam, s jednog otoka jaaako suncanog i lipog, imam dosta godina growa iza sebe, indoor i outdoor, imam najs boxic, kockicu dva puta dva puta dva metra, atm dvi lampe od 600 u pogonu tako da sam prilicno komodan. Iako liti volim vise iskoristit sunce.
I tako... sest automata je krenulo lipo u boksu, ove dvi curke su u pitericu malom pa ce pocetkom 4. mjeseca ili sredinom vidit cemo uletit u zemlju, sve spremno, nema zajebancije hehe. Pozdrav svima!
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.963
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Welcome na vutru :)
Neznam oce nas pandurija pohapsit ako se predstavimo ovdje
Nas jos nisu a vec smo par godina tu
Uzivaj u forumu i obavezno procitaj pravilnik ;)
Dnevnik svakako otvori :thumb:

Edit
2009 regan hehe
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Evo jednog starog konja. Da ti dobrodošlicu poželi jel, plus sto se tiče hapšenja. Obatali kofrčenje (sto vec sigurno znas) + nemoj prodati (podijeli ako bas želiš)(stiglo iz Amsterdama ili sta ja znam). Murija ima sposobnih, medjutim skroz dok nisi ofiran, ništa od njih. Uglavnom, dobrodošao. Odabereš neki Avatar, i to je to. E da, ako si na najsunčanijem otoku, svašta sam vidjao tamo, tako da ako nisi ofiran Ima ih tu po otoku poprilično komotnih :D
 
16.05.2022
29
111
28
Šeher
Vozdra raja, piše vam jedan mlad momak iz "Europskog Jerusalema", još sam mlad u ovom svijetu smoke-anja ali svi smo nekad bili tu, jel tako? Moram priznati da sam prvi put u dodiru sa ovakvim sajtom i da sam pozitivno iznenađen. Haver mi je poslao stranicu i malo sam listao top teme i morao sam se odmah registrovati. :) uglavnom pozdravljam vas sve! stay high