Predstavite se Vutra Forumu!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.11.2022
74
38
18
Pozdrav vutrasi, forum pratim vise od 3 godine, a od skoro sam se i registrovao jer sam se odlucio da krenem sa gajenjem nase divne biljke, pa mi mnogo znaci kada mogu da pitam nekog za savet! Odusevljen sam ovim forumom i svaka cast svim ljudima koji ga odrzavaju i uvek su tu da odgovore! Pravo blago! Vutru pusim vec 10ak godina i ne planiram nikad da prestanem.. Dolazim iz Srbije, malog mesta na jugoistoku zemlje, i od kako sam krenuo u "zabavljanje" sa nasom biljkom, susretao sam se sa raznim kritikama i neprijatnim situacijama sto od strane ljudi, prijatelja cak i rodbine, sto od strane zakona i policije ali me to nije sprecilo da uzivam u njoj jer dobro znam sta radim i jako mi je krivo sto je zakon kod nas zabranjuje i sto su ljudi ovde neobavesteni i nemaju nikakvog znanja o njoj i slepo veruju vlastima kojim je u interesu da ona bude zabranjena i da se na njoj bogate... Nadam se da ce se situacija promeniti...Nekad....

P.S. Nije vas bilo tesko naci, obzirom da imamo ista ineresovanja! Svako dobro! :bocni:::cool23::wave:
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Dobrodošao @brudja . Nadam se da si imao prilike upoznati se s našom biblijom. Zivio,

 

dubi1312

Aktivan Član
01.03.2022
180
1.845
143
Uz vodu
Serbus,nakon malo duzeg prisustva forumu da se i ja predstavim malo,strasveni ribic,amaterski botanicar,voljitelj hrane(ne smatram se gurmanom posto jedem ko svinja ali uzivam u hrani:D)takoder tako kako se voli pojesti voli se i kuhati najvise na otvorenoj vatri uz pice i dobro drustvo,pusim preko 7 godina pa je tako doslo i vrijeme da se prestane udarati po ulicarki i napravi nekaj svojega,posto sam u urbanom centru forum mi je jako puno pomogel oko steltha i svega ostalog,naravno jos se uci i uci ce se.
 
06.01.2023
24
77
13
48
Pozdrav svima,
Slavonac, blizu pedesete, odlučio se, pod stare dane, na prvi grow. Ustvari me nevolja na to natjerala, lurkam po forumu već dva mjeseca, mislim da sam pohvatao osnove pa ću kroz koji dan, dok stigne sve što sam ponaručivao, otvoriti prvi dnevnik. Molim iskusnije s foruma da pomognu jer mi je jako bitno da grow uspije.
Inače, zaljubljenik u stare automobile i bicikle, muziku, film, koncerte, muž, otac... pljugam skoro trideset godina ali pošto sam večernji tip i zapalim samo navečer, petica i pol mjesečno mi je dovoljna i nikad nisam razmišljao o svojim biljkama (ustvari, imao sam daaavno dvije biljke "u šumarku skrivenom" al mi stvarno laknulo kad su obadvije ispale muške...mene to bilo strah obilaziti, zalijevati...). Ovaj put su okolnosti drugačije, puno bolje sam se pripremio, ne moram sakrivati od ukućana, šator je stigao, ima jedna soba viška, a vidim i da je ekipa na forumu spremna pomoći pa ne vidim razlog da nešto jako krene po zlu.
Pozdrav svima, još jednom, i čujemo se ovih dana.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Dobrodošao @august

Imaš temu ovdje


Pročitaj prvi post i slobodno ukratko napisi sta ti je želja/plan pa cemo nesto skombinirati.
 
03.01.2023
7
20
3
Pozdrav svima,
forum pratim oko godinu dana, no početkom godine sam se tek učlanio (da mogu pregledavati slike kao čovjek :) ).
Istinski sam zaljubljenik u prirodu, a za ostale informacije ćete ostati zakinuti :D
Ovim putem bi želio pohvaliti sve aktivne članove foruma, koji nesebično dijele znanje i iskustva :respect:
Puno toga sam već do sada naučio te se radujem čitanju/učenju i dalje.
:wave:
 

Captain Fantastic

-me gusta marijuana-
22.09.2022
635
3.159
163
Likwawa hills
Pa ti onda imaš kvalitetan temelj da uđeš u društvo zaljubljenika prirode :D znači još jedan organik danas:rasta:znači box,rasvjeta,ventilatori,uskladi temperature i vlagu,naruči soil,sjemenke,melasu,čaj ,mycorrhiza,kvalitetnu zemlju,otiđi u zoo shop kupi pumpu za zrak,2 crijeva za 2 kamena i budi brži od mene:rasta:Ak imaš love prvo naruči soil da možeš izmiksati i ostavit bar 2mj da stoji dok ne kreneš sa growom a za sve ostalo tu je ekipa sa foruma.Dobro nam dosao!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Manax
03.01.2023
7
20
3
Mrvicu drugačije to već ide kod mene, i kroz nekih 3 tjedna se nadam skidanju. RQS royal dwarf je već bujan :D Za početak sam se odlučio za nešto jednostavno da vidim kako to ide.
Za sada sam više nego zadovoljan, sve to zahvaljujući forumu. Kada dođe vrijeme ubacim koju sliku u za to predviđenu temu :)
 
30.03.2023
1
3
3
26
volim marihuanu kao cvijeće ne pušim al volim vidjet kad su ljudi sretni kad puse pravu stvar komunikativna sam osoba voljna pomoć već imam nekog iskustva al nikad dosta tog uglavnom slučajno sam naletio na stranicu i vidio šansi tu dosta međusobno pomažete i to mi se dopalo pa reko možda će i meni neko pomoć pod