Predugo cvetanje ili sam nestrpljiv...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.01.2008
9
0
1
44
Poz ljudi,
treba mi malo saveta. Dakle ovo mi je 5 grow do sada sam imao extra uspeha i jako sam zadovoljan i sve to zahvaljujuci ekipi sa foruma ali ipak imam jedno pitanje.

U pitanju je PC box cfl lampe dve plave i dve crvene, zemlja je teramagma. Seme je Top44 prvi put ovu gajim.

Biljka izgleda prelepo hedovi su veliki puni kristala listovi lepe boje bez fleka, dakle sve izgleda sjajno ali vec 70 dana mi je na cvetanju (12/12) i ne izgleda kao da ce skoro kraj pa postajem malo nestrljiv i plasim se da nesto nije u redu. Hedovi su prepuni belih dlacica tek po koja braon ali primecujem da se u poslednje dve nedelje skoro nista ne menja kao da je stala sa razvojem. Sobzirom da je sorta Top44 koja bi trebala za manje od 50 dana da procveta do kraja poceo sam da se brinem. Ne znam koji je PH zemlje ali do sada nisam imao problema uvek sam isto radio, stavljao teramagmu i zalivao iskljucivo sa kisnicom. Da li da smanjim svetlo na 10/14 ili da nista ne diram i cekam.???

Do sada sam imao jednu domaju koja je lepo dosla do kraja. Ostalo su mi bile autoflowering sorte koje sam drzao na 20/4 redovno zalivao i prskao i sve je bilo sjajno pa me ovo sada buni.

E da pre mesec dana sam djubrio tokom dve nedelje i tada se znacajno ubrzalo cvetanje ali kad sam prestao da djubrim .. kao da je stala.

Neki savet sugestija je dobro dosla....
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ma sisas to sto pise da joj treba 50 dana cvjetanja samo ti prati kristale i kad oni budu jantarne boje beri ak je tak ljepa kak velis nis joj nije osim sto treba vremena....
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
1.Slike!
2.Pojasni malo-koliko često gnojiš!?
3.S ćime gnojiš,ako gnojiš?

Koliko sam shvatio,ne gnojiš!? Trebao bi si pribaviti gnojivo za cvjetanje (što više P i K,što manje N).
 
18.11.2010
24
1
0
37
Izgleda mi da ti još "jesen" nije došla u box, a i ovih 50 dana cvata zvuči previše optimistično više manje sve komercijalne sorte su ti 8 - 10 tjedana...tako da se opustiš

Sve u svemu biljke iz ove udaljenosti izgledaju zdravo
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Samo ti nju zagnoji ko do sad.To je PC malo zemlje a njoj sad treba dosta hrane da završi.
Morat češ gnojit tako reč do samog kraja.Kad vidiš da je prikraju zadnji tjedan dobro je isprat i bit če ok.
Bit če da je stala jer si je naučio na hranu pa joj oduzeo istu.
Ljepo izgleda,tako da bi ja nastavio sa gnojenjem samo pazi da ne pretjeraš!