preflower ili muški cvjetovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.12.2011
34
3
8
33
znači danas je nekih tjedan dana otkako je biljka na cvjetanju i dosada nisu bili ovi ''pupoljci'' a pošto sam početnik i ovo mi je prvi grow nesiguran sam užasno pa ako bi mi mogli reći o čemu se tu radi
(slikano je mobitelom jer neam s čim boljim pa ako se može šta razjasniti sa slika molim za pomoć )
img07751.jpg

img07741.jpg
 
07.12.2011
34
3
8
33
daj brate žao mi a i gnojio sam već i sve ... kak to da mi prije nije pokazala spol nego tek kad sam stavio na cvjetanje
 
07.12.2011
34
3
8
33
pogledo sam i vjeruj mi nebi postavio ovo pitanje da sam bio siguran jer već sam jednom dobio ban zbog toga prije nekoliko mjeseci... stvarno mislio sam da je biljka spol trebala pokazati barem u prvih mjesec i pol jer ovako šta jos nisi nigdje na forumu vidio
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Biljke pokazuju spol tek kad ih staviš na cvjetanje odnosno na režim 12/12 jer se hormon cvjetanja počinje luciti tek kad biljci staviš 12 sati ili manje svijetla dnevno,tako one misle da dolazi jesen,da se skracuju dani i da je vrijeme da pocnu sa reprodukcijom.Ženske biljke znaju pokazati preflowere na režimu 18/6 i to obično nakon mjesec dana,a za muške to još nisam vidio/primjetio,iako sam u svim growovima do sad imao samo 3 mužjaka,nikad mi nisu pokazale muške karakteristike sve dok ih nisam stavio na 12/12.

i btw. žao mi je što ti je ispala muška,ali barem si skupio iskustvo oko uzgoja,više sreće drugi put.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
@huge head, prvo pa musko :balls: ,vise srece u iducem growu...stvarno steta kad nakon tolko truda vidis da se nije isplatio(barem znas sa za ubuduce)

meni nikad nece bit jasno to sadjenje regular sjemenki u indooru,nesto proklijat i brinut se o tome i kad to napokon bude nekakva zelena biljcica onda bacit jer nije cura! radje dat koju kunu vise i znas da je :costumed-smiley-027 .....druga stvar je outdoor gdje nisi tolko ogranicen prostorom,potrosnjom struje pa nista ne gubis(osim same sjemenke).
 
07.12.2011
34
3
8
33
ma znam ... imam af big bang al sam sjebo 3 od 5 sjemenki bas zbog neznjana ( jednu previse zaljevo, drugu bio glup pa gnojio kad je bila stara tjedan dana, treća je slučajno jer mi nestalo struje u kući i nisu radili ventovi tokom noći ) ...

tako da sam odlučio neš iskustva prikupit domačicom i imam jos jednu malu staru oko 2 i pol tjedna u istom boxu pa ću se strpiti pogledat spol pa ako bude isto krećem sa big bangom

hvala vam svima na pomoći :)
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
@Glavetino :)P) posveti se vise citanju, pa kada stvarno apsorbiras gradivo, onda kreni u grow. Previse grijesis i za pocetnika, citaj, citaj, citaj, citaj...ne samo slicice gledati :p
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
iz aviona se vidi da je dečko pa baš nekužim kako kad si pogledo vidite koji je spol si mislio da nije .... :) niš onda ti njega sačuvaj ako ti ga se neda bacit....pa papaj sjemenke pošto su pune omega-3 mastima....
 
07.12.2011
34
3
8
33
početnik sam griješim možda malo više od drugih al jebiga sve dolazi s iskustvom... i ''Oprez'' vjeruj mi da zaista puno znam ... 2 mjeseca svaki dan visim po forum minimalno po 2 sata i učim i zanemarujem i školu i sve zbog ovoga (to naravno nije pohvalno no samo da vidite koliko sam predan ovome i želim ubrzo postati nešto kao vi iskusniji s foruma) ... i znam mrzite kada netko postavlja ovakva pitanja koja su vama iskusnima jasni ko dan no stvarno nisam bio siguran i prvo što sam napravio je obratio se vama za pomoć jer znam da ste vi jedini koji mi u ovome možete pomoć pa mi ne zamjerajte :)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Nema zamjerki, ali dnevnik uzgoja je daleko poželjnija tema nego ovakva. U dnevniku možeš pisati o problemima, idejama, ma bilo što. Kad nešto nije jasno, pitaš i što je naj bolje, kasnije taj odgovor može pomoći nekom drugom.
Šta bi rekao da vidiš moj prvi grow (predpostavljam da nisi na njega naletio) :icon_lol:
 

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
toliko čitat a osnovne stvari ne zapamtiti, pa toga ima čitav forum svjetlo, muško, žensko, muda, pušiona. mislim da us to da si zanemario školu, napušavaš se ko krava misliš nešto uzgojiti na brzinu i to rasprodati a nešto za pušiti ostaviti, pa opet sve ponovno i ponovno sve više i više...eskobare to ti tako ne ide!!
I ovo "Oprez" vjeruj mi da zaista puno znam zvuči kao da si murjak na tajnom zadatku!!!!
he he šalim se rista sve češ nači na forumu jer ljudi su super i forum je čitavi super ja sam kao ti "ko pita taj ne skita"meni se posrečilo da je cura i sad je pri kraju sa cvjetnjom, ako želiš možaš pročitati moj post i vidjet kako sam se ja mučio

HTML:
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/8732-homebox-fri%9Aka-figa.html?highlight=
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.