Pregled i trava

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.10.2018
7
13
3
25
Pozdrav, za 5-6 dana idem na sportski pregled.Svake dvije godine se mora vadit krv i davat urin.Bavim se ozbiljno sportom 7 puta tjedno ali redovno konzumiram marihuanu.Zanima me dali je neko bio na takvom pregledu a da je par dana prije pregleda konzumirao travu i dali opce traze na tim pregledima thc.
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a sto ne pitas drugare sa kojima treniras i koji su vec bili na takvom pregledu. uz to, ako si znao da te ceka pregled sto pusis par dana pre pregleda, nisi ovisnik da ne mozes napraviti dve sedmice pauzu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo and CilI
24.10.2018
7
13
3
25
Ma niko od njih ne ousi a ja sam zaboravio da mi je istoko ljecnicki pa ga moram napravit u roku od 5 dana jel imam mec
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa ako si pusio ovih dana moz samo da se nadas da pregled na thc ne rade inace 5 dana bas nije uobicajeno vreme za ocistiti organizam ako pusis par puta nedeljno, a ti rece da pusis redovno
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
Skupi su to testovi da bi se svaki sportista kontrolisao. Obicno rade klasicne testove na razne bolesti, sto nasledjene sto stecene, prikljuce te na ekg da provjere srcku i to je to, cisto da vide da se neces upokojiti na treningu zbog srcane mane.
Na kraju krajeva, sto bi ti radili test na thc, a ne treniras ni dvije godine, u suprotnom bi prosao bar jedan test :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Influence

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Jest da se ova tema odnosi na sportski pregled, al nisam našao ništa sličnije gdje bi opisao svoje iskustvo, a tiče se lječničkog za posao. Postoji još jedna ali je zaključana, pretpostavljam jer ju je maloljetnik bio otvorio...ali nema veze jer ova moja priča čak ima neke veze sa sportom...također pokazat ću vam kako ljudi, tj. u ovom slučaju doktori unaprijed stvaraju predrasude, te potom na temelju toga donose pogrešne zaključke i dijagnoze...svaka čast doktorima koji znaju šta rade :respect: , nadam se i vjerujem da su ipak u većini pravi stručnjaci...
Neki dan sam bio na redovnom lječničkom pregledu za posao, na koji idem svake godine. Prošle godine sam bio došao taman nakon pljuge Peyote Cookiesa :razvaljen::, jer kao što neki zapale odmah cigaretu ujutro tako ja zapalim topa.;) Kako mi je sestra stavljala one gluposti za EKG, pritom je namirisala da sam pušio vutru
i pita ona mene; "Jesi ti pušio marihuanu?"
Kažem; "Nisam"
Ona; "Jesi bio u društvu gdje se pušila marihuana?"
Ja; "Iskreno da vam kažem, svakodnevno sam u takvom društvu...";):D
(ne mora ona znat da ja dimim kao lokomotiva, ipak se pregled odnosi na posao smiley9934)
Nakon pregleda, tada a i sad već drugi put veli da mi EKG nije dobar, doktorica isto tako, pita me još jednom i ona; "Stvarno nisi pušio, niti malo?" Ponovno kažem da nisam. Kaže mi da se moram javiti kod svoje doktorice kako bi me uputila na daljnje pretrage kod kardiologa, da bi bilo dobro napraviti ultrazvuk abdomena i šta ti ja znam šta sve nije rekla...poslije pročitam nalaz i piše:
Abnormal EKG
"fiziološka hipertrofija (povećanje) lijeve klijetke"

...mislim si, ma kakve gluposti šta one pričaju...poznam sebe, oduvijek sam bio sportaš, sve živo sam trenirao, divljam, trčim do prekosutra, prijatelji mi se oduvijek čude koliko imam volje i snage, a ona koja ne može potrčat ni tri metra meni kaže da imam problema sa srcem.smiley9934:crazyd:
Naručim se za par dana kod svoje doktorice, odonesem joj nalaze da pogleda i baš me zanima šta će ona reći...čim je pogledala nalaz, prvo je pitala; "Jel treniraš nešto?"
Ja; "Profesionalno više ništa, prije sam se bavio; plivanjem, veslanjem...sad samo rekreativno trčim, vozim bicikl, itd. ali sam oduvijek bio u formi" (bio napljugan ili ne...mada su to rijetki slučajevi :D).
Naravno da sam bio u pravu, moja doktorica kaže sasvim suprotno...radi se o tzv. "sportskom" srcu...to je normalno, zdravo srce sportaša koji trenira i takmiči se, koje za vrijeme aktivnosti i u mirovanju radi maksimalno ekonomično.;)
https://epodravina.hr/savjeti-lijecnika-sportsko-srce/?meta_refresh=true
Zato ekipa, nedajte se...samo STAY HIGH! :rasta: :rasta:
 
Poslednja izmena: