Preglednost foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a vidi, i rudari kad silaze u okno jedni drugima pozele sretno, a ne bave se ilegalnim aktivnostima. mi se ipak bavimo ilegalnim hobijem i sreca je definitivno potrebna, kako sad "zabraniti" nekom da pozeli srecu kolegi. mislim jest da se to podrazumeva al opet... meni nije tesko skloniti sve te postove, al mozda bolje na kraju dnevnika i na zahtev autora, pred zatvaranje. naravno, ne mogu da smetaju druga misljenja i sugestije, pa izvolite i po tom pitanju kazite sta imate pa da i to apsolviramo :)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ja ću moj dnevnik moderirati pošto padne lock, i miran sam :) A volim kada mi neko kaže srećno.... treba privući dobru karmu ;) Ja bih i na ovu temu udario lock par dana, ne mogu više da čitam :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ljudi, pogotovo novi clanovi se dobro osjecaju kad im netko pozeli sretan grow, pogotovo netko od "starjesina" sa foruma.
Iako nekad pocetak growa ne izgleda bajno, njima je mozda taj grow sve sto imaju i ulozili su puno vremena i novaca...... najmanje sto mozemo napisat je sretan grow i dat im malo motivacije.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Još ovo da kažem i napuštam temu... Pošto već imamo ovaj sistem bodovanja, koji nam omogućava uvid u to kakav je odredjeni član foruma, onda bi trebalo da bude pod OBAVEZNO svaki profil otključan ! @Stipe Ti si recimo brate zaključan :p a ne bi trebao biti.... Hoću da kažem, šta će nam bodovi i ocjenjivanje ako neko zaključa profil, i ne stavi nam svoje ocjene na uvid ??? Onda sve gubi smisao, i džaba nam ovolika šarolikost ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
sta ti znaci zakljucan profil, prvi put cujem, zapravo ne znam ni da moze tu nesto da se kljuca
 

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Kako ovo još traje jednostavno ne mogu a da ne napišem još koju riječ.
Naime, radi se o zadnjoj ikoni "Glupo" i sad razmišljam kako ta ikona zauzima prostor jer će biti jako malo upotrebljavana od strane onih koji misle svojom glavom, ali postoji opasnost iz drugog smjera.
Moje skromno mišljenje je da se na forumu cijelo vrijeme provlači misao da je ovo forum tolerancije, uvažavanja i na kraju prihvaćanja istih kroz sve oblike sudjelovanja na forumu, a ta ikonica može (i ne mora) unijeti razdor i poslužiti onima koji još nisu počeli tako razmišljati da neodgovorno koriste istu i ono što je stečeno kao dobro bi se moglo početi rastakati, početi mijenjati onu spomenutu misao.
Prijedlog je da se ta ikonica preimenuje u nešto manje invazivno, da to novo više bude usmjereno na dobrobit sviju nas nego na suprotno od toga, nešto tipa loše, neprihvatljivo itd.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
ili preseravanje haha to bi moglo zamjeniti "glupo"iako sam jucer bio skeptik evo sve vise i vise mi se svidja ta shema ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
@PowerSeed Može se zaključati profil, u sektoru "privatnost" ... i onda kad kreneš da udješ u takav profil dočeka te saopštenje da je "član ograničio ko može pregledati njegov profil" ... a iznad piše - Vutra org Greška ! Isto kao kad neregistrovani član proba da udje u fotke ! Ako imamo ovaj sistem bodovanja, i ako on treba da bude izvjesna mapa Ko je Ko, i Kakav je Ko na forumu, onda je nužno da svaki profil bude otključan... jer ipak samo tamo možemo dobiti pun uvid u ocjene i aktivnosti nekog člana ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ja isto nemam pojma za tu opciju...sad cu sve zakljucati hihihihi
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Neprikladno..kaznjavamo se nekim kartonima.
Neprikladan rijecnik i sl
.Mozda da ostane "Glupo"i mi sada trazimo kruha preko pogaće.Tko bi svima udovoljio !? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Evo jedan primjer: Na forum se prijavi osoba s nekim urođenim deficitom, sporije shvaća, čita i općenito funkcionira na malo drugačiji način nego što je to uobičajeno. Otkrio je blagodati koje biljka pruža i ima pitanja, i sad na neko pitanje (njegovu shvaćanju određeno) netko stisne tu ikonicu, odnosno, kaže mu: ti si glup.
Opet skrećem pozornost na to da ta radnja nikom neće donijeti ništa dobrog. Niti onom koji nekog naziva glupim, niti će ovaj postati pametniji, ali će se sigurno osjetiti uvrijđenim po toj akciji, pa sad ko voli nek izvoli.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
osoba s nekim urođenim deficitom, sporije shvaća, čita i općenito funkcionira na malo drugačiji način nego što je to uobičajeno
Takva osoba ne treba da duva, niti da bude tolerisana na forumu... Jbg, evolucija je odradila svoje,najjači opstaju! Da nije tako, čovjek ne bi opstao na na vrhu lanca ishrane, već bi bio pred istrebljenjem ;) Kako koji dan prolazi, sve mi više prijaju nove mogućnosti ocjenjivanja aktivnosti na forumu :) Odličan su način da se uradi evaluacija nečijih aktivnosti na forumu... Administratori :respect: I daj bre udrite ključ 15 dana na ovu temu, da danemo dušom :) A ti brate Graf nastavi kao i dosad sa svojim rukotvorinama... ne sumnjam ko će imati najviše bodova u sektoru "Kreativnost" ;)
 

graf

Aktivan Član
09.02.2015
228
991
93
Dzparanoja jel ti to mene izazivaš da ti stisnem zadnju ikonu? To ti je razmišljanje koje ti se može lako obiti o glavu, ali već sam ranije spomenuo da je svatko odgovoran za vlastite postupke a ti misli i čini što te volja.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dz opet izgleda ulazi u onu svoju neku zonu. Neznam sta se desava. Moj prvi ne slažem se također.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.