Preglednost foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Da stvarno je ružno to što si napisao Paranoja,nadam se da nisi stvarno mislio tako.
A što se tiče ikonica,ma super su,a vrijeme će pokazati koliko su učinkovite.
Netreba raditi dramu oko toga.
Svako je najbolje rangiran svojim rezultatima uzgoja,završenim dnevnicima i sklopljenim prijateljstvima na forumu :)
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Eee bre Vutragenjo :) pa nemo' da mi okrećeš izjave, te dami dodaješ nešto što nijesam rekao... Moja izjava se NE odnosi na
ljudi koji od bolesti imaju cak problem da sjede pre kompjuterom.
već na osobe
s nekim urođenim deficitom, sporije shvaća, čita i
Ostajem pri tvrdnji da takve osobe ne treba da duvaju, kao što ne treba da duvaju i osobe sklone razvoju mentalnih bolesti, koje u istoriji porodice imaju bolesnike psihijatrijskog tipa... Ne treba da DUVAJU, niti da se mi prema njima nešto podešavamo na forumu ! Čitajte šta pišem, i obavezno tumačite... U nauci imate metode tumačenja: Ciljno, Teleološko, Istorijsko itd itd.... U ovom slučaju primijenite Ciljno, dakle šta sam htio da kažem... a možete i Gramatičko, tj šta sam kazao, odnosno napisao ;) Brate Genjo, Paranoja ne diskriminiše nikoga ;) i ne smeta mi tvoje i Bizzzovo neslaganje... ali izokretanje i pogrešno tumačenje smeta pomalo :)
Dz opet izgleda ulazi u onu svoju neku zonu
Dz je sa svojih 16 godina brinuo o svojoj nepokretnoj tetki... čistio i previjao njene noge nagrizene gangrenom, te pomagao i uvijek bio na usluzi ;) Danas sam u profesiji koja podrazumijeva brigu o drugima, saosjećanje i najfinije ljudske osobine ;) I slobodno, bez imalo skromnosti mogu reći da je više ljudi u "mojoj zoni" svijet bi bio bolje mjesto !

Dzparanoja jel ti to mene izazivaš da ti stisnem zadnju ikonu? To ti je razmišljanje koje ti se može lako obiti o glavu
Eee nemoj matere ti :D Šta će biti ako ga stisneš ??? Lansiraćeš neki Topolj-M pravo na moju ludu glavu :) Daj, nemoj me nasmijavati :D Spusti se na zemlju !!!
 
Poslednja izmena:

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ok ajde molim vas da ne predjemo u totalni pichvajz u ovoj temi. Drzimo se konretnih stvari.

Meni najveci problem sa novim lajkovima su distrakcija oka (previse opcija) i razmisljanje pred odabir jedne od opcija. Lajk se stisne vrlo lako a ovako vec moras razmisljat. Tako da bi definitivno smanjio broj custom lajkova. Mozda cak izbaciti slazem se, i ne slazem jer donekle lajk/dislike to pokazuje. Informativno i korisno se moze spojit u jedno. Za Uzgoj+ naci bolje ime. Glupo izbaciti tu je opet dislike kao glavni negativac. Staro takodje izbaciti ili zamjeniti sa neprikladno (za postove kojima nije mejsto medju tom temom).
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Neeeee, ne izbacivati Slažem se... olakšava maksimalno posao.... ma neka ga sad sve ovo, šta bi tamo amo.... oću i ja da uzvratim sa glupo nekome :) Ne diraj (Ne) Slažem se kumim te Bogom :D

Spajanje Korisnog i Informativnog je dobro rješenje !
Uzgoj + ne zvuči tako loše ...

U prilog Slažem/ Ne slažem opcije
Ti kažeš Dzparanoja je konjina glupa...
Ostalima je lakše da stisnu slažem se nego li da pišu isto još 32 puta :) A Svidja mi se može da se odnosi na mnogo stvari.. dok je Slažem se vrlo precizan opis svačijeg mišljenja ;)
 
Poslednja izmena:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nakon onog sto te je opa cupa spaso da ti ne zalepim opomenu u temi od "severine", sto je inace po meni jedan od seljackijih postova na forumu u nazad par godina sa tako prostackim izrazavanjem da me cudi da opa nije odreagovao drugacije neg samo sakrio post. zaboravio si izgleda da sam ti i ja vec ranije sakrivao postove i pravio se lud, sve kao da ti neko drugi ne odvali opomenu jer kao nisi ti los... nakon ovog ovde izrecenog sa tvoje strane racunaj da je ovo moja poslednja opomena. imas li predstave koje je uopste graf i kako zivi zivot svoj. treba li neko npr. noge da ti izlomi pa da ti kaze da sa takvim deficitom ne treba da duvas i da se poziva na evoluciju ili npr. na hitlera i njegove stavove... hteo si da budes gad, uspeo si. treba li jos nesto. koji je tebi uopste. ja i ti smo zavrsili bilo kakav razgovor za ubuduce i gledaj da ne pokusavas opet preko pp da saljes neke poruke sa izvinjenjem il ovog tipa: "biću ja jednog dana najdisciplinovanije čeljade na forumu", "Ako možeš za Početak zaboravi sve što sam izgovnojedao,vidiš da nijesam pri sebi. Ne znam ni odakle mi ove konstrukcije u glavi.....prsko sam jednostavno", "Ako oprostiš valjalo bi i da zaboraviš na ovu moju epizodu... obećavam da sse neće ponoviti" ... i za kraj "ovo tebi zborim, u javnosti se kontrolišem ko što vidiš". na zalost ne vidim, naprotiv. mislim da bas nisi najbolje pa popricaj sa nekim od kolega na poslu po pitanju tvojih "epizoda", mozda mogu da pomognu. a ovde nadji meru u kontekstu postova koje kacis. ili nemoj kaciti. ili ce ti forum to zabraniti. ti biras. ovaj post i spam cu obrisati kad malo odmorim.

Administratori :respect: I daj bre udrite ključ 15 dana na ovu temu, da danemo dušom

ok
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.