Preglednost foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Da li ima mogucnosti da se postavi limit za nove clanove da ne mogu uopce otvarati nove teme odnosno da pri pokusaju otvaranja dobiju obavjest kako ce tema biti poslana moderatoru na odobrenje. Pa kako je moderator procjeni, ili ce odobriti ili nece. Svjestan sam kako je to opterecenje za moderatore, ovo bi bila neka vrsta filtera, ako je izvedivo?
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Slažem se. Evo sad neki šošon otvorio temu da pita kojom kućnom hemikalijom da prska vutru da bude bolja.
Jedanput, dvaput dnevno to može pretresti i ostalo "osoblje" foruma.
Ako je nekom frka dobiće odgovor u milion drugih tema.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and No Joke

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Što je s onim prebacivanjem dnevnika po mjestu uzgoja? Vidim da se to malo-malo prebacuje, dok većina još uvijek nije prebačena.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nazalost to ide veoma sporo jer mali je broj koji mogu prebacivati a ljudi otvaraju nove teme unutar dnevnici uzgoja. Sad sam zatvorio opet da se moze postat unutar tog foruma sto ce navesti nove clanove da ostavljaju dje treba nove teme (u pripadajuce podfirume).
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
PA DA zakljucaj "stari" dio i samo da mogu u posebne podforume stavljat nove teme dnevnika

mislim, dal se moze, da npr zabranis otvaranje novih tema u tom podforumu, ali da se u stare (tekuce dnevnike) moze normalno postati
 
12.12.2013
11
4
3
Već više od godinu dana čitam ovaj forum, tako da nisam baš početnik, ali mi je problem preglednost. Puno zanimljivih tema, a s vremenom zaboraviš što je pročitano, a što ne. Postoji li način da se mogu označiti pročitani podforumi? Koliko vidim, za sada se može označiti kao pročitano samo cijela tema, a u njoj milijun podtema koje ne mogu sve odmah pročitati.
Ili da se zanimljivi odgovori nekako označe za kasnije lakše nalaženje? Znači meni zanimljive stvari označim i kao takve vidljive su samo meni radi lakšeg ponovnog pronalaska istog. Probah i kopirati u svoje dokumente, ali ih moram nositi sa sobom, a i veliki su pa se sporo otvaraju na starijem kompu.
 
12.12.2013
11
4
3
Hvala na odgovoru. S obzirom da ne pušim niti uzgajam, niti baš sudjelujem u forumu, samo čitam teme po organizacijskoj shemi, ovisno na što zanimljivo naletim.
Mazar u medicini sa 1. dnevnikom konzumacije me jako zainteresirao i zbog njega i počeh čitati ovaj forum. Sada se već prebacujem i na druge teme lagano, pa kako čitam sve, tako su mi zanimljive i neke stvari od prije 3 godine jer sam totalni laik.
A onda se sjetim nečega zanimljivog što pročitah, ali me ubij, ali ne znam gdje je to bilo. To je ono što me muči.
Zanimljiva mi je i mogućnost da se nešto ispiše, npr. Mazar-ov dnevnik konzumacije, samo bez ostalih komentara (i ovako je dovoljno veliko).
Pozdrav
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
Svi imaju ideje (ima odličnih) ili žalbe.....a niko da pohvali one koji su napravili jako dobre izmjene i dopune po forumu
Meni se sviđa....bolje i preglednije + dodatci :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
kairos je napisao(la):
A onda se sjetim nečega zanimljivog što pročitah, ali me ubij, ali ne znam gdje je to bilo. To je ono što me muči.
Postoji tražilica ali funkcionira samo ako znaš šta tražiš. Ako ne znaš ne servira.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cons and Vutragenjo
12.12.2013
11
4
3
ImbraGrabarić je napisao(la):
Svi imaju ideje (ima odličnih) ili žalbe.....a niko da pohvali one koji su napravili jako dobre izmjene i dopune po forumu
Meni se sviđa....bolje i preglednije + dodatci :respect:
Nisam ovdje dovoljno dugo, pa ne znam kako je prije izgledalo. Ali vjerojatno treba zahvaliti svima na trudu :)

Avantura je napisao(la):
Postoji tražilica ali funkcionira samo ako znaš šta tražiš. Ako ne znaš ne servira.
Nisam baš toliki informatički početnik da ne znam za tražilicu. Dobra mi je za istraživanje nove i nepoznate teme, ali ako tražim nešto već pročitano, e onda mi je to problem. Može biti tema koju tražim, ali dok nađem što tražim, prođe vremena. A možda je i ne znam iskoristiti u svim detaljima.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Apsolutno se sve nađe ali ti još nisi napisao šta te točno zanima i šta ti nije jasno. Kad bi to napisao bilo bi lakše da te se uputi.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Ne znam dali cu napisati u dobroj temi,ako nije dobro neka modovi prebace.
Jedan prijedlog u vezi dnevnika uzgoja,recimo da se radi o mojem dnevniku gdje cu samo ja pisati odnosno raditi update growa a da posebno budu komentari.
Mislim da bi bilo ljepse i preglednije gledati dnevnike uzgoja bez ikakvih komentara.
Znaci trebalo bi dodati samo jedan podforum u dnevnicima uzgoja pod nazivom kometari koji bi otvarali sa istim imenom kao i dnevnik,na kraju svakog update recimo bilo bi dovoljno zaljepiti link na komentare.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ma ideja je oke Himalayan,,znaju neki komentari nazivcirati, ali opet ima i to svoje neke prednosti zato i je tako, primjerice problemi s biljkama, ti moras postati u neku drugu odgovarajucu temu svoj update jer imas problem, a neces sigurno biti jedini.. pa dok dobijes odgovor pa ovo pa ono, ovak jbg dobijes odma odgovor sto se tice tvog problema i to ti je to :ridinghorse: ali da.. i meni se ne svidaju komentari tipa "sretan grow" pa ti zatrpaju cijelu prvu stranicu al ajde bit ce bolje :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.