Pregorio jedan ventilator na led panelu, kako dalje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.02.2017
42
9
8
35
pozdra ekipa, imam led panel od 450w sa opcijom veg i blom .primjetio sam povecanu toplinu u boxu i skuzio da jedan ven ne radi na panelu .na listovima sam primjetio neke sitne bijele cestice kao prasina ,kontam da je to od ven kako je pregorio ili sta vec..zanima me dali je pametno ukljucivat full power da nebi i ovaj drugi otisao.i dali je netko ima slicnog iskustva s tim i dali je mjenjao ventilator na panelu .radi trenutno na bloom i imam jos jedan mali od 150 koji sam naknadno uzimao.imam tri WW auto box : 1.0+0.60+2.0m. hvala !
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
izvadi panel, otvori ga i vidi koji je vent pa kupi novi. ili oba zamijeni sa nekima boljima ili malo jacima. bitno da su istih dimenzija i voltaze.

nije problem da ode drugi vent nego da ne bi od topline krepale ledice ili driveri
 
06.02.2017
42
9
8
35
aha ok.nego imam garanciju 3 god .e sad razmisljam dali da odradim ovako do kraja pa njima posaljem nazad na popravak .jel ako sad posaljem tko zna kad ce to stici .znaci onda ne smijem nista dirat,otvarat itd..ako ti ventovi nisu skupi onda bi se mozda i ja upustio u to.hvala na savjetu!
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Ventovi su jeftini, zamjenis sam to bez beda dok zapalis, mislim da nema koristi od garancije ako nemas drugu rasvjetu za tih par dana/tjedana..
 
06.02.2017
42
9
8
35
Odlucio sam odradit do kraja s pola snage od panela opcija blom je ukljuna i jos jedan od 150w.mislim da ce to biti ok .a onda cemo slat na popravak.da nebi jos dodatno zeznio .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.