Prehlada, temperatura, grlobolja i marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e ovako dosta sam razmisljao eksperimentirao s :maryjane: dok sam bio bolestan (i upravo sam sad shmrkljav), (prehladjen globolja temp) kao sto stoji u naslovu pa me interesira jel itko ima ovakvih iskustava itd..
grlobolja::vomitwar:
kako sam dosad skonto da kada me boli grlo kada zapalim to nestane (naravno uz jako jako malo duhana inace dobijem kontraefekt snaznog kasljanja i sljama) na neko vrijeme i ako pusim 2-3 pljuge dnevno za 2 dana sam potpuno zdrav (bez upotrebe onih pastila ili bilo cega cak i bez caja) takodjer imam informaciju od legice koja ide na medicinu da im je neki doktor rekao da je marijuana super kod grlobolje..(neprovjerena info nazalost)
prehlada::icon_frown:
kod prehlade mi se automatski prociscava nos i disni putevi kasalj se malo pojacava tokom pusenja ali prestankom pusenja i on nestaje. glavobolja takodjer koja cesto ide uz prehladu. znaci do sada sve super!
temperatura::sick:
kad imam temperaturu skonto sam da kad zapalim ona samo poraste, za 0,2-0,4 stupnja i uvijek tako bez obzira koliko zapalio sto zapalio i kako zapalio. nije bitno niti jesam li popio kakve lijekove za temp ili ne. a ako nezapalim popijem lijek temperatura nestane i cim zapalim odmah (u roku od 1o min) se temp vraca. (naravno ovo nikad nisam isprobavao s visokom temp.-maks 37,8)
eto ovo su moja nazovimo to tako zapazanja pa ako netko ima nesto za nadodati i slicno zivo me zanima. pa da ljudi znaju kad se modje pusit (tj kada je blagotvorno a kad ne) i da svi budu zdravi! :banana:
pozz svima!
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Isto stanje kod mene...Grlo me je bolelo pre dvadesetak dana nisam mogao govoriti,pa sam na kraju ispusi jox...ma super...zaboravio totalno na to...dok bi nekome izgorelo totalno grlo...
Za temperaturu neznam stvarno,nisam imao temperaturu par godina tako da neznam...
Ali super je u puno svrha...Meni super dodje,jer ne pijem tablete,sirupe ili bilo sta sto ima h od hemije...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ujutro kad iskašljem one kinder lade iz djetinjstva izgleda gadno,ali bar znam da se čistim
probaj kombinu temperatura vutra i sex
ma sidu liječi :evilking:

kad prehladim tu je digital vapor one i nikad briga nikad stres
samo THC expres :)

ako ti ne odgovara ne koristi dok se ne osjećaš dobro
mada od kada mi teče haš kroz vene
gripe zaobilaze mene
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Vutra i sex-univerzalni lijek:tovarenje_banana:

ali ima jos jedan i gratis imate halucinacije ako ste bas sjebani od temperature.Neka vas majka sestra bilo koja bliska zenska osoba izmasira rakijom jakim utrljavanjem po ledja prije spavanja.Moze i malo vutre pride.To je terapija samo takva:sun2:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
A rakiju koristi vise od pola Srbije za masiranje,bilo koju bolest da imaju...neznam za susedne drzave,ali pretpostavljam da je isto...
Takodje,ako mi puca glava,jox odlicno sredi stvari...

E,sad sto nisam opremljen kao canBal,to je druga stvar... :)
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
braco pusenje marihuane vam siri bronhije i zbog toga ublazava kaalj smrcavicu i procisti vam disne puteve ....stara je dr. jbg ona zna
a ja imam kronicnih problema s grlom jos od malih nogu kad sam popusio gnojnu anginu
tako da kad vas boli grlo i kad nemozete disat rizlu u ruku !!!!! kaki neo angin , septolete i bakaraci thc je prirodan ljek za prehladu lol
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Taj nikotin i te cigare me jedino jebu... boli grlo, pa te cigare u pljugi samo još katara stvore. Ponekad mi bilo bolje za grlo, prošlo bi, ponekad ne, još bi bolilo...tako bilo meni i još dvoje-troje njih... za temperaturu ne znam kako bi bilo, vrti te u glavi pa onda još zapalit, uf, kaos:)
 

Travar 17

Aktivan Član
18.10.2007
72
0
0
32
jučer kad me boljelo grlo sam zapalio sam jedno malo punjenje bonga(bez duhana naravno) i danas me ne boli ni malo
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ja isto cesto bolujem od grlobolje al nisam znao da marihuana moze da pomogne.Cim me zaboli grlo ja izbegavam bilo kakav dim.

Moracu probati.
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
doors_of_perception je napisao(la):
Taj nikotin i te cigare me jedino jebu... boli grlo, pa te cigare u pljugi samo još katara stvore. Ponekad mi bilo bolje za grlo, prošlo bi, ponekad ne, još bi bolilo...tako bilo meni i još dvoje-troje njih... za temperaturu ne znam kako bi bilo, vrti te u glavi pa onda još zapalit, uf, kaos:)

ma uzmes brate onaj duhan za motanje,tu ima minimum kemije...
 
19.05.2008
12
1
0
36
meni marihuana lijeci sve od temp do grla pa cak i kad mi je dosadno
nekad znam budem u sretan pa se zaljecim ganjom
nekad sam tuzan pa se opet njom zaljecim

koloko sam skuzio marihuana rijesava sve probleme osim jednog: a taj razlog jos nisam smislio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vu ing.

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
za zub jedan hrtić hitić na bong ... zaborawi te na pol ćuke!:)
i visoka temp. u komb. sa wU nikako!što je veća temp više se i poveća a uostalom nemaš neku pretjeranu želju za jednom finom na 39°C...