Prejak miris

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.07.2015
38
100
18
42
Zdravo!
Ovo je druga godina kako sadim vani.Prosle god. sam imao 5 biljki,ali je urod bio los,,poplave kise budj itd.ove god. sam odlucio da probam ponovo.imam odlican sajt.stara napustena kuca,,obrasla bukvalno u dzunglu.zimus sam prokrcio put do dvorista i sve ocistio..unutra ima cak i bunar,,podubok ali bolje nego teglenje.zasadio sam par komada feminemki i sve su rodile i sad su vec povelike cure.znaci skoro idealno.mjesto na kojem ulazim je maskirano i jedino koje vodi do dvorista.e sad,kuca se se nalazi 30-40 m od puta kojim se ide u sumu. biljke su pocele pomalo cvjetati i mirisati.zasad se miris osjeti samo u dvoristu,ali ovo je tek pocetak cvjetanja,a do branja ima jos 2 mjeseca najmanje.saobracaj je izuzetno rijedak ali onih par ljudi sto prodje sa traktorima meni su prava nocna mora.jedini saveznik mi je ambrozija na koju su mozda alergicni pa nece nista osjetiti.svako iskustvo i savjet su mi dobro dosli.mozda sam malo paranoican ali oprez je majka mudrosti:)..hvala
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Dosta si ti toga posadio prijatelju... ne smiješ na sajtu postat ako nije za osobne potrebe tvoje.
Šta se tiće mirisa, ako ti osjetiš i znaš šta je, netko tko ne razmišlja o tome teško da će primjetit. Pogotovo iz te daljine...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Koje je pitanje uopce? Ne kuzim. Sam znas kolko je siguran sajt.
Mene zanima kako to da biljke vec cvjetaju? Jesi to automatike posadio ili???
 
Poslednja izmena:
14.07.2015
38
100
18
42
ebg..drug bio u nl i donio paketic.sta sam mogao,,baciti,zato i pitam,,da li je pametno da ih pustim da zavrse ili da nesto mijenjam.recimo skinem koji komad.a nekako mi zao sad cupati.neznam koja je vrsta,,samo znam da su zenke.imaju oko metar visine i vec su nacickane.
 
Poslednja izmena:

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Miris jedino da zamaskiras drugim mirisom... npr ja sam bas razmisljao o mogucnosti tog problema,ali mi se nametnulo samo resenje jer je preko puta sajta na raskrsnici zemljanih puteva neko bacio dzak sa mrtvim kokoskama(neki kreten) ali,ispostavilo se kao odlican maskir. Kasnije kad je smrad lesine ublazio,ja sam donosio meso i zavlacio ga ispod tog dzaka. To je bazdilo da bog sacuva.
Mozda nekom morbidno zvuci,ali niko ziv se tu nije zadrzavao.

E sad... Ti mozes da zasadis neko cvece ako si gadljiv LOL
ugl,ne bi trebao da se oslanjas na to sto neko nece prepoznati miris marihuane,mozda ga bas zainteresuje kakav bi to nepoznat miris mogao biti. Ali ako samo traktoristi prolaze,ne verujem da ce ih zanimati.Gledaju ljudi od cega se zivi,treba sve te poljoprivredne radove obavljati.
 
16.07.2011
197
180
43
Jedino što mi pada na pamet je da napraviš štalu i počneš da čuvaš krave, ovce, svinje i kokoš. Znaš kad će da provale??? Hehehe, nikad!
Ako ti se ovo ne sviđa probaj sa nanom ili lavandom, nešto mi je to u glavi iz serije Weed koju sam gledao odavno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kaktusdzek

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Ako ima ovaca u tvom kraju odi kod nekog ko drži ovce i pitaj onu vunu šta joj obrije, to kad zasmrdi ko če osjetit išta drugo. :D

Edit: Daj sliku da vidimo kako izgleda nečemo te poist. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kaktusdzek

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
To sa lesinama mozez imati vise stete nego koristi,pa nemoze mesecima da smrdi a da se neko ne zapita ...kod nas u gradu odmah bih dosla komunalna policija i eto problema,ili ovi za zastitu zivotinja sta to konstantno smrdi...u gradu ta prica ne bih prosla..Treba neko da zna kako nasa biljkica mirise da bih prepoznali da je to miris od nje,samo opusteno ...
 
19.06.2015
34
4
8
32
Probaj sa nekim psom ili mackama da ih pripitomis u toj staroj kuci ili u dvoristu, hrani ih tu, navikni ih na to mesto.. i oni ce siriti njihov miris izmeta i mokrace.. E sad, ne znam da li bi pisale po biljakama.. Ali ti je mnogo lakse.. moj predlog :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kaktusdzek

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
problem su ti avanturisti koji vole bauljat po sumi,beraci gljiva,puzeva itd.
ujesen su problem lovci na fazane.
a ovi s traktorima , ako nemaju kabine onda se nagutaju dima izgorijelog plavog disela,tako da tvoje biljke uopce ne osjete.
ostalom biljke se najvise "cuju" predvecer kad zapirka vjetric , inace moras doslovno na 5 metara od njih da bi ih osjetio .
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Tako je sharp,kad ulaziš u šumu sa traktorom i šumskom prikolicom.... samo ti je jedno na pameti :)
treba prvo narušiti,natovariti,vrućina,komarci,stršljeni,buka od traktora pomiješano sa dimom iz auspuha...
Trebalo bi se poklopiti dosta toga da traktorista zakoči i vikne ....Stani !!! Negdje smrdi marihuana.

Nikakvi psi i druge kerefeke,bolje ne ... kako je opisano,objekt je napušten i neka bude takav do kraja.
Samo prvo provjeriti prije ulaska na sajt,dal' ima kakvih znakova dal' je netko već unutra :D