Prejak miris

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.07.2015
38
100
18
42
ma ne brinem se za bunar,,tu niko nije krocio vise od 20 god,a bunar je toliko dubok da razmisljam da je bolje tegliti vodu,neki dan mi je ispala iz ruke kanta sa konopcem,a kad se nadvirim nad rupetinom zavrti mi se u glavi,da ne pricam koliko sam kuhinjskih krpa zapalio oko sajta,,navodno od tog mirisa bjeze zmije,a moram priznat da me je ovo vec smorilo,,vuci tegli kopaj zaljevaj,,osjecam se kao roki 4,i smrso sam ovog ljeta sigurno 8kg,,razmisljam da ne idem vise na sajt do kraja 9og mjeseca,,pa sta bude:zvezda::
 
14.07.2015
38
100
18
42
mozda ce neke zanimati kako mirise sexi harem,znaci mirno spavam sto se mirisa tice,sve biljke cvjetaju punom parom,jedna je vec skoro pred skidanjem i ne osjeti se nista dok ne stanes blizu nje,,i jos ovo,,vise se osjeti miris posjecenog bagrema koji cak pomalo podsjeca na miris marihuane,a toliko sam bio u bedu zbog toga:mario::
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Moze sakriti...ali nemoj ga koristiti u prostoriji gde su biljke u fazi cvetanja,jer ce ti povuci miris od gela i nece da valja za :spliff:..u svakom slucaju su ti filteri bolji i sigurniji ako imas problema sa mirisom ,razmisli o toj opciji...:)